Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

TMIC JapSpeed. W ogóle znaleźć cos pasującego do tego modelu WRXa to wyczyn. Pierwotnie zakładaliśmy, ze wrzucimy IC z STI, ale nie przypasował. Ten IC pasował najbardziej, ale nie obyło się bez większego rzeźbienia. 

Liczyłem na rozwiązanie P&P jako alyernatywę dla IC od STI (co było problemem z STI-owym ickiem?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze. To auto jest nieprawdopodobnie fajne. Na szczęście poprzedni właściciele dbali fajnie a @herrkam doprowadził do pełnej kultury. Ma prawie 20 lat prawie 218 k  km przelotu i naprawdę uważam że stan jest super. Auto zostanie u mnie na mam nadzieję że zawsze. Tymczasem jeździ nim moja córka prawie na co dzień a ja będę go zabierał na wyjazdy na rajdy, weekendowe włóczęgi, Plejady itepe :):D

Plan jest taki by sukcesywnie zrobić go na mój gust zostawiając najbliżej oryginału. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, remoo napisał:

Zamontowałem świeżo odebrane z ASO teleskopy do bagażnika. Dzięki temu Tribeca już nie rzęzi jak zdychający łoś przy podnoszeniu klapy :)

Ech ci laicy..... Właśnie zepsułeś specjalną wersję Tribci do polowań na wilki.;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ayu napisał:

Dzięki za pozytywne komentarze. To auto jest nieprawdopodobnie fajne. Na szczęście poprzedni właściciele dbali fajnie a @herrkam doprowadził do pełnej kultury. Ma prawie 20 lat prawie 218 k  km przelotu i naprawdę uważam że stan jest super. Auto zostanie u mnie na mam nadzieję że zawsze. Tymczasem jeździ nim moja córka prawie na co dzień a ja będę go zabierał na wyjazdy na rajdy, weekendowe włóczęgi, Plejady itepe :):D

Plan jest taki by sukcesywnie zrobić go na mój gust zostawiając najbliżej oryginału. 

 

 

Super że się sprawuje!!! Te koła mniaaam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...