Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

W końcu i ja się za to zabrałem :D jeśli żona nie zauważy niedociągnięć to znaczy, że dobrze zrobione :biglol:20200909_210912(1).thumb.jpg.5ac1f830aa3c0576ff0e642b53ad7eae.jpg

Jedynym niedociągnięciem jakiego mogła by się żona przyczepić jest ta mało obiecująco zwisająca wajcha do biegów.....

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, suberet napisał:

Jedynym niedociągnięciem jakiego mogła by się żona przyczepić jest ta mało obiecująco zwisająca wajcha do biegów.....

Jebłem :biglol: wygrywasz dzisiaj internety :thumbup:

@ewemarkam chyba na dzisiaj mam już dość, bo na to nie wpadłem :upside-down-face_1f643-small:

Edytowane przez Kiwi 4ester
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem na bieżąco, ale z ostatnich,

 

  1. podkleiłem górnego stopa z lotki, bo z jednej strony wisiał
  2. odkleiłem przyciemniającą folię z tylnych lamp, od razu auto wygląda "czyściej"
  3. wymieniłem emblematy z czarno czerwonych na standardowe (nie chce ktoś kupić? :biglol:)
  4. przeciągnąłem kabel od rejestratora pod tapicerką, żeby nie wisiał i nie denerwował

do zrobienia

  1. poprawa spasowania przedniego zderzaka,
  2. przykręcenie dolnej osłony silnika bo stoi w garażu

i jeszcze dwie rzeczy ale to o tym może osobny temat założę?

byliby chętni na czytanie? :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem żarówki tymczasowe na lubiane przeze mnie osram allseason, przymocowałem plastik za drzwiami tylnymi do błotnika przy progu:D i urwałem zatrzask trzymający podpórkę maski (ktoś może ma? @LosioDriver może poratujesz z drugiego?):facepalm:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, aplam13 napisał:

Wymieniłem żarówki tymczasowe na lubiane przeze mnie osram allseason, przymocowałem plastik za drzwiami tylnymi do błotnika przy progu:D i urwałem zatrzask trzymający podpórkę maski (ktoś może ma? @LosioDriver może poratujesz z drugiego?):facepalm:

 

Który zatrzask? :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KPR napisał:

Płyta aluminiowa czy kompozyt kevlarowy? Tu przykładowy kevlar.

20200908_144154a.thumb.jpg.654032aaf4eb2b574d58c339663c4ebe.jpg

 

Myślę (ale tak tylko myślę), że jakbyś chciał wjechać na jakiś większy kamień to alu chyba będzie lepsze, natomiast jak nie masz takiego planu to kevlar, bo i lżejszy będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 1uq napisał:

 

i jeszcze dwie rzeczy ale to o tym może osobny temat założę?

byliby chętni na czytanie? :OO:

Do poczytania czemu nie :) też się zbieram z założeniem tematu, ale to może w przyszłym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Myślę (ale tak tylko myślę), że jakbyś chciał wjechać na jakiś większy kamień to alu chyba będzie lepsze, natomiast jak nie masz takiego planu to kevlar, bo i lżejszy będzie. :)

Życie wszystko zweryfikuje, tzn. droga, a raczej bezdroża:D

A tak poważnie to też się zastanawiam, gdyż obawiam się,  że płyta wytrzyma tylko konstrukcja auta nie. Płyta z kompozytu kewlarowego będzie cała A resztę szlag trafi. Dlatego może płyta z aluminium będzie lepsza, jak coś to się tylko wygnie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem niezbędnych modyfikacji błotników przednich i tylnych celem zmieszczenia kół 19x8,5 ET40 245/30. Sprawdzone już dość solidnie - nie trze.

 

IMG_8447.jpeg.8662bc1def70a119a3a7e14aec842964.jpeg

 

IMG_8448.thumb.jpeg.c1a48c51569e7e12c6e301e93269b1c9.jpeg

 

IMG_8457.jpeg.21d6028d73d1109d495937ca99098b70.jpeg

 

6-letnie michelinki Pilot Super Sport mimo, że już wiekowe zaimponowały mi. Część zadowolenia pewnie leży po stronie profilu - nie ma na czym się już wybaczać. Będzie jeżdżone.

 

 

  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...