Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Posprzątałem bagażnik , bo troszkę rzeczy w skrzynce ( w której jest skrzynka narzędziowa i takie tam różne liny,kable,trójkąty itd) podczas ostatniej jazdy sobie wyleciało .szczególnie ze skrzynki narzędziowej różniaste nasadki i inne klucze sobie powyciagałem z róznych zakamarków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, suberet napisał:

Przeniosłem graty i rupiecie ze starego Forka, do nowego. Jednak SF miał więcej schowków niż SG. Dziwne i przykre... :huh:

Tez się o tym przekonałem. 
Nadal czekamy na zdjęcia :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem SLSy do Legacy od Outbacka.

Mam nadzieje że niedługo wjadą do samochodu. parę tygodni temu montowałem w Vanie używane nivomaty wcześniej były zwykłe nowe KYB i tylna oś miała tendencję do bujania kołysania się. Obecnie na nivomacie komfort jest trochę mniejszy auto agresywniej pochłania nierówności za to samochód prowadzi się bardziej przewidywalne,precyzyjnie. Mam nadzieje że Legacy również poprawi się nieco twardość i charakterystyka tylnego zawiasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SubaruLPG napisał:

Kupiłem SLSy do Legacy od Outbacka.

Mam nadzieje że niedługo wjadą do samochodu. parę tygodni temu montowałem w Vanie używane nivomaty wcześniej były zwykłe nowe KYB i tylna oś miała tendencję do bujania kołysania się. Obecnie na nivomacie komfort jest trochę mniejszy auto agresywniej pochłania nierówności za to samochód prowadzi się bardziej przewidywalne,precyzyjnie. Mam nadzieje że Legacy również poprawi się nieco twardość i charakterystyka tylnego zawiasu.

 

Tak z ciekawości to z Outback'a nie są trochę dłuższe niż z Legacy?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 23:12, KPR napisał:

Dolałem/uzupełniłem ok 0,25l olej w silniku po przejechaniu ok 7k km od przeglądu. 

Wszystko w normie:)

Znów uzupełniłem olej w silniku, tym razem dolałem ok 0,5l. Od poprzedniej takiej akcji przejechałem jednak 3,8kkm. Uzupełniłem także płyn w spryskiwaczach.

 

Towarzysz mi w tym syneczek:)

 

Widoczna na zdjęciu pielucha zastąpiła chusteczkę do wyczyszczenia bagnetu pomiarowego;) Przydał się Maluch w aucie:)

20200124_193436.thumb.jpg.9134eb7b971e2443507e390bab5ba846.jpg

 

 

Edytowane przez KPR
Poprawki stylistyczne
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Teddy26 napisał:

 Nadal czekamy na zdjęcia :coffee:

Widzę, że nawet na innych wątkach nie dadzą człowiekowi spokoju. Czy to już kwalifikuje się jako prześladowanie? :P

 

A wracając do schowków, to największym chyba bezsensem w tym temacie jest głośnik w bagażniku, po lewej. Czy jest możliwość wywalenia go i wmontowania tam normalnego schowka? Wszystkie miały głośnik? Bo jeśli nie, to szukam kasetki schowka. Ktoś chętny ma głośnik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suberet Ja np mam dwa schowki w bagażniku po obu stronach, ja bym chętnie przygarnął taki głośnik razem z osłoną tylko muszę ogarnąć czy mam w aucie gotowe podłączenia na taki głośnik. Może ktoś się orientuje czy są jakieś schematy bez rozkrecania tapicerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mattipk napisał:

@suberet Ja np mam dwa schowki w bagażniku po obu stronach, ja bym chętnie przygarnął taki głośnik razem z osłoną tylko muszę ogarnąć czy mam w aucie gotowe podłączenia na taki głośnik. Może ktoś się orientuje czy są jakieś schematy bez rozkrecania tapicerki?

No to jakby co, osiągniemy satysfakcję obaj. :)

 

A tak w ogóle, to przy przenoszeniu gratów do nowego Forka odkryłem, że w starym, pod pokrywą wnęki zapasu, mam haczyk do podwieszania pokrywy. Po dziewięciu latach użytkowania! :facepalm:

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suberet Ja np mam dwa schowki w bagażniku po obu stronach, ja bym chętnie przygarnął taki głośnik razem z osłoną tylko muszę ogarnąć czy mam w aucie gotowe podłączenia na taki głośnik. Może ktoś się orientuje czy są jakieś schematy bez rozkrecania tapicerki?
O właśnie, przypomniałeś mi że ten głośnik u mnie nie działa
Też wolałbym schowek

Taptane Tapatalkiem

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota sprzed kilku dni, bo silnik do GT-ka już w sumie poskładany ale mi się znalazło więc wrzucam...

 

IMG_20191222_120843.thumb.jpg.db624918f957fcb9f5d57aa0ab5fe95a.jpg

 

Pozdrawiam Wszystkich i wkrótce zaproszę do innego działu, bo kolejna Świnka się u nas znów pojawiła!

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dominikon napisał:

Fota sprzed kilku dni, bo silnik do GT-ka już w sumie poskładany ale mi się znalazło więc wrzucam...

 

IMG_20191222_120843.thumb.jpg.db624918f957fcb9f5d57aa0ab5fe95a.jpg

 

Pozdrawiam Wszystkich i wkrótce zaproszę do innego działu, bo kolejna Świnka się u nas znów pojawiła!

 

Tak to już jest. Jak się kupi Subaru, na tynki już nie ma ani głowy, ani pieniędzy. ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...