Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Fabryczne kończyło swój żywot. Takie miałem po poprzednim aucie, zależało mi na USB i tyle. Wyglądem nie specjalnie się przejmuję, ważne że gra... Puki co musi wystarczyć...

Edytowane przez Artman84
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Przykleiłem "moje 1st Subaru" znalezione pod choinką, niestety krzywo :angry: a przylepiec 3M trzyma niewzruszenie, mało sobie nie poodrywałem paznokci próbując poprawić!

 

Polecam metodę na nitkę :D Przepiłuj przylepca jakąś mocną nitką ;)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szürkebarát napisał:

Ciekawa propozycja. Nitką do zębów na przykład? No i chodzi o "przepiłowanie" kleju? Bo chciał bym tylko poprawić znaczek, nie usunąć go.

Na YouTube są porady auto speców od autodetalingu. Może znajdziesz coś pomocnego. Osobiście w sytuacji przez Ciebie opisanej podjechałbym do takich specjalistów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Ciekawa propozycja. Nitką do zębów na przykład? No i chodzi o "przepiłowanie" kleju? Bo chciał bym tylko poprawić znaczek, nie usunąć go.

 

Ostatnio ciąłem zwykłą nitką do haftowania. Po przepiłowaniu musisz ściągnąć resztki kleju i dać nową taśmę.

Jak chcesz tylko poprawić to polecam suszarkę. Teraz jak jest zimno to ciężko ruszyć klej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Ciekawa propozycja. Nitką do zębów na przykład? No i chodzi o "przepiłowanie" kleju? Bo chciał bym tylko poprawić znaczek, nie usunąć go.

Jeżeli chciałbyś usunąć i nakleić od nowa to nitka (dent może być) lub linka wędkarska też dobra, natomiast jak poprawić to tak jak @LosioDriverpisze żeby pogrzać;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaliłem wczoraj rajdówkę, a dziś babcię i aż mi się miło w niej zamknąć udało szafę nawet :D dobrze że to JDM bo jakbym zamknął EU to byłoby niebezpiecznie :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2019 o 19:42, thomson0073 napisał:

Śruby w najmniej widocznym miejscu. Bardzo małe i zrobione w kolor obudowy.

A tak w ogóle co to za zegary ?

Bo ciagle chodziło mi to po głowie ale nie zabardzo miałem koncepcje jak to zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niebieskiultras napisał:

tak w ogóle co to za zegary ?

Auto gauge (gałgany na forum na nie mówią). Obudowę kupisz I bez problemu da się dopasować do oryginalnego słupka, troszkę rzeźby ale jak nie boisz się majsterkować to dasz radę. Z każdego zegara jest plus, minus, sygnał do czujnika (nie dotyczy Woltomierza), oświetlenie. W sklepie tuningowym w Bielsku takie coś idzie kupić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...