Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SubaruLPG napisał:

małe kąty widzenia na tej kamerze cofania.

wklej sobie soczewkę wide do telefonów komórkowych będzie więcej widać. będziesz miał rybie oko ale większy kąt widzenia

Tylna kamerka 140 stopni to nie tak mało, ale z tą soczewką to ciekawy pomysł :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, koziolek napisał:

Zamontowałem bagażnik wyprawowy i światełka emoji3.png0e27f034cc5abb10a1acbcb09486fd4c.jpg

Taptane Tapatalkiem
 

Elegancko:thumbup:. Pytanie mam - jaki masz zawiasy u siebie?

Edytowane przez radek311989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę rzeczy zostało podłubane. Na mechaników u Zbyszka zrobiono mi kable, świece + regulacja luzu zaworowego po 50kkm na podtlenku LPG i 70kkm łącznie na świecach. Stan świec jak i kabli był agonalny, wypadały już zapłony. Po robocie serduszko śmiga jak nowe - ostatnio 170kkm pykło. Do tego wstawiono nowe tarcze i klocki tył + pewnie jakiś serwis tłoczków - tarcze wyglądały już obciachowo, a któryś tłoczek był zamrożony.

 

Po tych pracach samochód trochę rozjeździłem i wczoraj na przeglądzie technicznym diagnosta pochwalił hamulce jako wzorowe. Było mi bardzo miło. :D

 

Wydłubałem dziś wreszcie ksenony z legacy diesel dawcy na poczet regeneracji i poźniejszego swapa do daily. Muszę w przyszłym tygodniu zrucić u majstrów na metamorfozę.

Zastanawiam się, czy nie trysnąć wszystkiego co się da (poza elementami odbijającymi światło) na czarny mat przy tej okazji. Trochę buraczany mod z jednej strony a z drugiej może fajnie zmienić wygląd. Jakieś opinie?

Na pewno będę również wymieniał kierunki na LED'owe, żeby tego pomarańcza się pozbyć.

 

IMG_6071.jpeg.bd506c56b5925acf34f2c0ce3ee9cfd1.jpeg

 

 

Ponieważ dawno nie było porządnego deszczu na koniec przeprowadziłem staroindiański obrząd wywoływania deszczu. Będzie padało już wkrótce.

 

IMG_6072.jpeg.42680d213508a0fe1d8bc58234ad3583.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, R4RE napisał:

Polecam dwubarwne zarówki w kierunek, takie jakie miałem tutaj:

Nie wchodzę w takie czary, już wystarczy, że za montaż kierunków led można stracić dowód a taka kombinacja to już proszenie się o problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Amnes napisał:

Nie wchodzę w takie czary, już wystarczy, że za montaż kierunków led można stracić dowód a taka kombinacja to już proszenie się o problemy. 

Smutno mi to czytać -_-, na szczęście angielska Policja ma co robić i nie przeszkadzają im ledy w kierunkach, Osobiście uważam, że są bardziej wydajne, trwalsze a przy okazji przyjemniejsze dla oka B)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, R4RE napisał:

Smutno mi to czytać -_-, na szczęście angielska Policja ma co robić i nie przeszkadzają im ledy w kierunkach, Osobiście uważam, że są bardziej wydajne, trwalsze a przy okazji przyjemniejsze dla oka B)

Opisywales gdzieś jak robi się Takei ładne rzeczy? Jestem ciemnota w tej kwestii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danko napisał:

Opisywales gdzieś jak robi się Takei ładne rzeczy? Jestem ciemnota w tej kwestii 

Mogę Ci podesłać kilka linków na PW. Nie chcę tutaj wzbudzać żadnych sensacji, to nie ten wątek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzychu91 napisał:

Nie zapomnij wrzucić foty po zmianie ;) Czym malowane ? Warto by było poszukać czerwonego przycisku awaryjnych (dobry kontrast) oraz czarne pokrętła od klimy, ale nie tania sprawa to jest :) Ja swego czasu myślałem o czarnym, ale połysk ;)

Będzie fota, czekam na nowy przełącznik awaryjnych właśnie, pokrętła na razie odpuszczam chyba że trafią się w okazyjnej cenie;) na razie malowanie gumą, jak mi się spodoba efekt to zostawię czarny półmat na stałe, myślę jeszcze o piano black połysk ale nie wiem czy nie denerwowały by mnie odciski palców:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...