Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejechaniu kilku szutrowych zakrętów, STi zmienił kolor na piaszczysty :neutral:

Dzisiaj zafundowałem mu prysznic na myjni w Kielcach..... Kurde, jeszcze nigdy w Warszawie mi tak auta nie umyli jak tutaj :roll:

 

Ani zacieku, a wytarty tak, że nawet z lusterek woda nie chlapała jak jechałem :idea:

 

Jechałeś dzisiaj może przed 16 po Pułkowej na wlocie do W-wy od strony Łomianek? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 16:44: Dzisiaj zafundowałem mu prysznic na myjni w Kielcach

 

Jechałeś dzisiaj może przed 16

 

Ciężko by mi było w 45 minut obrócić do Kielc i z powrotem - Nawet STiajem :P

 

Zawiodłem się na możliwościach. Twoich i Subaru. :twisted::mrgreen:

 

Tak czy inaczej, pozdrowienia dla kierownika czarnego STiaja 03-05 widzianego dziś przed 16 na Pułkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ponad 2 tygodniach od odebrania od blacharza wczoraj wreszcie umyłem 'GTka'

do tego w jakichś krzakach zrobiłem mu rysę przez całą długość, akurat na boku który był cały malowany :roll:

..a i panowie policjanci coś dla niego zrobili :lol: przykręcili tablice rejestracyjną.

:cool:

 

no i elektryka wreszcie ogarnięta :cool: mam wreszcie światło stopu, nawiew, centralny zamek i parę innych pierdół. Wszystko dostało oddzielne zasilanie, bo było to na jednym obwodzie, który nie mógł ogarnąć tego i ciągle się smażyły jakieś kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem prawie całe auto - tyle mu dobrego zrobiłem ! Prawie , bo za cholerę nie mogę zmyć tych plam i robaków z czoła samochodu - jak Wy sobie z tym radzicie ? Chyba trzeba wolniej się toczyć , bo za głęboko w lakier się wbiły :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie wczoraj wieczorem ogarnąłem temat regulacji wysokości świecenia świateł soczewkowych z STi... Ech... ale ze mnie głupol :razz: Jak już się zrobi, to się wydaje banalnie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...