Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj zabrałem się za wyciszanie bagażnika. I tak:

1. Podkleiłem filcem roletę w miejscach mocowania - jest teraz lekko na wcisk.

2. Poobwijałem wszystkie narzędzia, gaśnicę itp. szmatami.

3. Podkleiłem paskami gumowymi ramkę tablicy rejestracyjnej, żeby nie tłukła się o klapę bagażnika.

 

Pomogło.

 

Zostało na dziś jeszcze podklejenie gąbką miejsc, w których pokrywa koła zapasowego opiera się o inne elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zabrałem się za wyciszanie bagażnika. I tak:[...]

Zabawne, ja dzisiaj zrobilem to samo. Tzn. zaprzyjazniony blacharz zrobil za mnie (polimerowa mata wygluszajaca). Sugeruje jeszcze zainteresowac sie oslonami nad tlumikami. U mnie (w legacu) to one generowaly najwiecej halasu "same od siebie".

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, fajna kierownica Lecz nieboisz sie ze ci sie to wytrze ?

 

W zeszłym roku obszyliśmy kierownicę do Evo IX - widziałem ten samochód pól roku później i było ok. - dlatego sie zdecydowałemsie na obszycie.

 

Alcantara to nie zamsz - nie wyciera się tak samo i nie trzeba prowadzić w rękawiczkach - ale zobaczymy za pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale. Dziś wypucowałem autko, niestety nie zdążyłem z woskiem bo się ściemniło. Dodatkowo założyłem ramkę pod tablicę( dzięki Bociek), niestety tylko na przód, bo starej tylnej nie szło odkręcić :roll: :mrgreen:

 

subie.th.jpg

 

Pozdrówki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu kilku szutrowych zakrętów, STi zmienił kolor na piaszczysty :neutral:

Dzisiaj zafundowałem mu prysznic na myjni w Kielcach..... Kurde, jeszcze nigdy w Warszawie mi tak auta nie umyli jak tutaj :roll:

 

Ani zacieku, a wytarty tak, że nawet z lusterek woda nie chlapała jak jechałem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...