Skocz do zawartości

Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego w Bilardzie


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IMHO na odwrót, tzn grasz pełnymi lub połówkami i kończysz czarną do wskazanej dziury ale nie jestem pewien bo z kulek gram tylko w snookera :razz:

 

a 9 to walisz pełne (tylko one są na stole) wg numerów i tez konczysz czarna. wygrywa ostatnia bila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem do 23 , zeby ktos z włascicielem klubu zdjął ze mnie odpowiedzialnosć za organizacje i co i nic :evil: Dobrze , ze bar jest na miejscu i chyba przegralem 6x4 ale nie jestem pewny czy nie odwrotnie :cool:

AK

Za późno Pan napisał o tej wyprawie Panie Andrzeju, bo chętnie bym dołączył ale przeczytałem Pana posta poźnym wieczorem... Jeśli coś trzeba pomóc w organizacji, to zgłaszam się na ochotnika. A jakiś konkretny termin jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej w ósemkę - prostsza.

 

Prostsza i szybsza jest dziewiątka - mniej kulek na stole i możliwość zakończenia w dowolnym momencie rozgrywki - no i szczęście zaczyna się liczyć na równi z umiejętnościami :)

Gwidon, bo zaraz wejdziemy na dyskusję "wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocymi" :mrgreen:

IMHO, wbrew pozorom, jeśli jest mniej kulek na stole gra wcale nie musi być prostsza i łatwiejsza, bo dla nieogranych w dziewiątkę trudniej jest pozycjonować bile, a przez to wcale szybsza nie będzie. No, bo chyba nie przewidujemy, że będziemy wszyscy kończyć w dowolnym momencie rozgrywki :wink:

Wydaje mi się, że ósemka jest popularniejsza i dlatego lepsza do ogrania przez większość, ale oczywiście w co gramy zadecyduje pomysłodawca-organizator :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ósemka jest popularniejsza i dlatego lepsza do ogrania przez większość, ale oczywiście w co gramy zadecyduje pomysłodawca-organizator :idea:

Ależ oczywiście :mrgreen: Zgadzam się w całej rozciągłości. My tylko tak sobie gaworzyliśmy, co nie Michael? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ósemka jest popularniejsza i dlatego lepsza do ogrania przez większość, ale oczywiście w co gramy zadecyduje pomysłodawca-organizator

Też mi się wydaje , że 8-ka. Może w poniedziałek umówimy się ( kto chce ) np. o 19/20 na miejscu i z właścicielem/sedzią/barmanem :idea: omówimy co i jak....bo ja tylko zaproponowałem :roll: ale szczegóły lepiej omówić choć z częścią uczestników.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...