Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb - Kraków


Sikor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

:shock:

 

Chodzi mi o tył w Foresterze.

Szwagier przyciemniał cały tył w Toyocie RAV4 w autoryzowanym serwisie i policzyli mu 500 zł.

Za tyle chętnie zrobię u Emila ale różnica jest rzekłbym kolosalna :roll:

Jesteś pewien że aż tyle :?:

Ile szyb jest w tej cenie :?: Może to za wszystkie razem z przodem :?: Nie ma rozróżnienia jaki to model :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam CARSOLAR, www.carsolar.pl. Moim zdaniem najlepsi w krakowie przyciemniałem u nich osobiście 4 auta i wszyscy znajomi tez u nich przyciemniali wiec ogólnie znam około 30 zadowolonych klientów :wink: :wink: Ceny w porządku bardzo dobre folie, tyle że długie terminy ale jakośc gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odgrzewam!

Czy zmieniło się coś w temacie przyciemniania szyb w Krakowie ? Może powstały jakies nowe sklepy itp w dobrym stosunku cena/jakość ?

 

Osobiście znam carsolar i tam robiłem poprzednie auta jednak mam cichą nadzieję że coś się jeszcze znajdzie :)

 

 

 

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika Foliowania tel.503806046.Po sześciu latach nadal super wygląd,zrobione mam wszystkie szyby oprócz czołowej,tył(kombi)+drzwi tył super czerń,przednie drzwi antywłamaniowa,tylko jeden diagnosta wymacał(dosłownie )folię w przednich drzwiach.Ceny nie podam bo zrobił to poprzedni właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A powiedzcie mi...słyszałem ze w Imprezach w drzwiach prowadnice na których jest gabka. Po czasie gabka się wyciera i powstają bardzo nieprzyjemne i wielkie rysy!!! Dlaczego tak się dzieje? Da się temu zapobiec? Z tego powodu u moich kumpli nie przyciemniali przednich szyb bo wiecej szkody niż pożytku i bardziej widać rysy na ciemnym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich i zapraszam do nas na przyciemnienie szyb w krakowie

www.venaplex.pl zapraszam zimowe rabaty

w ofercie szyby samochodowe oraz oklejanie nadwozia folią zabezpieczajacą i zmieniającą kolor nadwozia

dla klubowiczów 10 % rabatu na Powołanie sie na OFSIP

POzdrawiam i zapraszam

www.szybykrakow.pl

www.venaplex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Witam ja przyciemniałem swoje subaru jakies 3 lata temu. Instalator polecił mi folie lumar. Jestem w 100 % zadowolony i polecam każdemu folie z tej firmy. Po 3 latach nis się z nią nie dzieje. Przyciemnialem wczesniej sam albo oddalem do warsztatu i goście robili na jakimś badziewiu. Jak już coś robić to pożądnie. Radze się zastanowić nad wyborem folii i lepije dać troszkę więcej ale być zadowolonym na długi czas. Niestety jakość= cena. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...