Jump to content

sprężyny i amortyzatory w wrx i gt różnice

adamsa
 Share

Recommended Posts

chcę uzyskać wysokość seria mniej więcej i większą twardość, co polecacie?

wyczytałem, że sti np 2003 amorki są twardsze,- znalazłem gościa, który ma, z racji ciężaru gt będzie jeszcze bardziej twardo, a do tego jakie sprężyny? z gt czy z wrxa? z sti nie widzę do kupienia

• 1 month later...

Zdania są podzielone czy wejdą sprężyny WRX na amortyzatory GT. Słyszałem kilka wersji i sam nie wiem jak to już jest.

Czy ktoś ma taką kombinację i zdjęcia jak wygląda GT, najlepiej kombi, z włożonymi sprężynami od WRX-a ? Nie chciałbym sobie zrobić pseudo-Forestera :twisted: z prześwitem 25 cm

GT jest pewnie ze 100 - 150 kg lżejsza niż WRX, dlatego siedzi wyżej na seryjnych wuerixowych amorkach ...

troche nie tak

kolumna w WRX/STi jest wyzsza niz w GT - calosc jest po prostu dluzsza (amortyzator i sprezyna.

krotsza sprezyna mozna obnizyc auto, ale zawias WRX jest bez sensu, lpiej wsadzic z STi do 04 bo jest tam amor upside-down na grubej sztycy

w WRX i GT sa swykle amory jednostronnego dzialania i na cienszej sztycy

ja mam u siebie w klasyku zawias STi MY04 na Eibachu -30 mm stoi troche wyzej (ok 1-2 cm) niz seria GT, ale za to miesci sie felga 17x7,5 z opona 225/45/17 i nie obciera