Jump to content

Geometria - gdzie w Wawie?

Recommended Posts

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tylko u Sylwka...

@@miniak51 witamy się tutaj http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-sie-witamy-dzial-dla-nowych-forumowiczow/page__st__15350#entry1921693 Można sobie nabić posta.

ZTCW nic się nie zmieniło

• 1 year later...
Czy można prosić namiar na p. Sylwka? Czy dalej jest to na Prymasa Tysiąclecia?

ZTCW, ciągle w tym samym miejscu. Kontakt masz dwa posty wyżej.

jaki sprzęcik Panie Andrzeju?

za drogi...... :mrgreen: Hofmann 550 ?

ale skończyły sie kłopoty z geometrią w rajdowym STI. :idea: .....a tam gdzie była poprzednio robiona stale narzekali jak to musieli się namęczyć a i tak średnio byłem zadowolony :twisted:

-- 1 sie 2012, o 11:37 --

i jaka cena np. dla Legacy II ?

jak nie ma utrudnień... :roll: to 200...

a tam gdzie była poprzednio robiona stale narzekali jak to musieli się namęczyć a i tak średnio byłem zadowolony :twisted:

Odkąd zabrakło TAMŻE Sylwka, panowie wygadywali dziwne teorie. W moim wolnym ssaku (od nowości w moich rękach, bez najmniejszej nawet stłuczki, czy zaliczenia dużej dziury) stwierdzili, że auto pewnie było bite, bo wahacz jest uszkodzony i jednego parametru nie da się ustawić. Zdziwiony na maxa pojechałem do Sylwka, który stwierdził, że wahacz jest jak nowy, a w/w parametr ustawia się bez problemu.

• 5 months later...

Cóż... byłem w kilku warsztatach gdzie robią geometrię...

Jak kupowałem outbacka tez robilem...Panowie nawet coś tam poustawiali i powiedzieli że lepiej się nie da...

m.in

kąt WSZ 5,14/4,44

byłem w serwisie gdzie od dosyć dawna serwisuje Fopresterka a od niedawna także OBK i zostal mi polecony Pan Wacław...

który ustawił już wieloe samochodów, gdzie nawet Sylwek powiedział Pass...

Pojechałem na Tarchomin..

Pan Wacław Schuber

ul. Fletniowa 11

604 45 12 32

i wyjechałem samochodem w którym mam kąty WSZ 5,26/5,25

warsztat niepozorny, ukryty za szklarnią...a w środku..... wzór profesjonalizmu...

trudno nawet powiedzieć polecam... bo POLECAM do kwadratu...

poszperałem później w necie i opinie jakie znalazłem również wypadały w samych superlatywach...

Jestem przekonany że ktokolwiek z was tam pojedzie podpisze się pod moją opinią obiema rękami i nogami

warsztat niepozorny, ukryty za szklarnią...a w środku..... wzór profesjonalizmu...

ustawiałem tam geometrie w Porsche 996.....w 1996 roku :o ! właściciel hobbysta/motocyklista/pedant - potwierdzam w/w

tylko czyste auta ..jak pamiętam...jeszcze :rolleyes:

ps. czasy trochę się zmieniły , urządzenia również i jak auto bezwypadkowe to geometria nie jest problemem

ustawiałem tam geometrie w Porsche 996.....w 1996 roku :o ! właściciel hobbysta/motocyklista/pedant - potwierdzam w/w

tylko czyste auta ..jak pamiętam...jeszcze :rolleyes:

ps. czasy trochę się zmieniły , urządzenia również i jak auto bezwypadkowe to geometria nie jest problemem

Slyszalem, o akcji wygonienia klienta ze zbyt brudnym autem :) i fakt tak czystego warsztatu nie widzialem.

Takze moge smialo polecic.

Aha. Jak sie zadaje pytania to sama usluga troche trwa, ja tam spedzilem blisko 3 godz ale wiedzialem wszystko o katach w aucie.

No mi najpierw obdmuchał cały samochód sprężonym powietrzem a potem dokładnie ustawiał ciśnienie w oponach

a wydruk z geometrii dostałem na 3 strony - dowiedziałem się m.in o tym że odległość między prawymi kołami jest o 1.2mm mniejsza niż lewymi ... :-)

Teraz pracuje chyba z synem... conajmniej takim samym pedantem w pozytywnym tego słowa znaczeniu....

• 2 weeks later...

Cześć. Czy ktoś robił geometrię na ul. Lucerny 3/11 w Warszawie? Wystarczy powiedzieć, że chce się fabryczne nastawy i będzie ok? Mam tam niedaleko, więc dla mnie +.

• 9 months later...

Pan Wacław nie prowadzi już warsztatu. Działalnosc kontynuuje jego syn.

Byłem ze swoim samochodem po wymianie sprezyn i amortyzatorow.

Niestety nie jestem zadowolony i odradzam wizyty w tym warsztacie.

Po wizycie zauwazylem dziwne prowadzenie samochodu - duzo mniejsza stbilnosc w zakretach + 'bujanie' na nierownosciach.

Przy wizycie w warsztacie, gdzie serwisuje Forka, wspomnialem o tym mechanikowi - diagnoza zle ustawiona zbieznosc, koniecznosc ponowego ustawienia i 250 pln w plecy...