Skocz do zawartości

Geometria - gdzie w Wawie?


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

a ja polecam janka korneckiego.ustawia geometrie pod auto i nasze zyczenia a to chyba dosc istotne :)

 

A gdzie indziej nie ustawią ? :wink: Przy okazji możesz napisać jaka kasa ?, bo to też istotne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam janka korneckiego.ustawia geometrie pod auto i nasze zyczenia a to chyba dosc istotne :)

 

A gdzie indziej nie ustawią ? :wink: Przy okazji możesz napisać jaka kasa ?, bo to też istotne ;)

 

Pytanie brzmiało kto robi dobrze :idea: kasa to 300pln. i trwa to ok 3 godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmiało kto robi dobrze :idea: kasa to 300pln. i trwa to ok 3 godz

 

Nie no jasne, dobrze jest u mnie na 1. miejscu :D Nie chodzi mi o to żeby znaleźć najtaniej :wink: Chcialem sie zorientować w cenach po prostu, bo pewnie wiele warsztatów ustawi to dobrze a ceny

będą różne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

4.t.u.r.b.o...........180 brutto. Chłopaki się bardzo postarali mimo przeciwności losu...

pierwszy raz i jestem miło zaskoczony podejściem obsługi. Mimo iz nie mieli auta zastępczego to szanowny Pan zaproponował mi że zawiezie mnie na spotkanie nawet 21 km od serwisu... duży PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłączam się do tematu, opony zrobiły sie głośne (B250), gumiarz orzekł początek ząbkowania. Przełożyłem na krzyż i bedę kontrolował. Jechać sprawdzać geometrię? Auto na gwarancji, 21kkm przebiegu, na tych oponach 10kkm. Żadna większa dziura nie zaliczona, spokojne użytkowanie :wink:

Dzięki z góry za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...