Skocz do zawartości

Geometria - gdzie w Wawie?


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Jezeli jeszcze nie robiles, to z czystym sumieniem moge polecic geometrie na Fletniowej 11 http://maps.google.pl/maps/place?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&q=geometria+warszawa&fb=1&gl=pl&hq=geometria&hnear=Warszawa&cid=13136046498023619491, polecil mi go serwis Subaru, podobno duzo ASO u niego robi (m.in Toyoty) a w szczegolnosci trudne przypadki :mrgreen:. Gosc ma super sprzet i duza wiedze.

Moim autem zajmowal sie kolo 3h, wszystkie regulowane elementy zawieszenia luzuje, smaruje, potem ustawia.

 

BTW.Trzeba jedynie pamietac aby nie pojechac brudnym autem bo gosc jest dosc specyficzny i potrafi pogonic, fakt, ze tak sterylnie czystego zakladu jeszcze nie widzialem :mrgreen:

 

 

Potwierdzam, Pan Waclaw jest chyba najstarsza osoba i zarazem najbardziej doswiadczona, ktora robi geometrie w Warszawie (jak nie w calej Polsce)

A w warsztacie jest tak czysto, ze mozna operacje na otwartym sercu przeprowadzac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poproszę namiar na Sylwka o ile coś się zmieniło, bo że Dobrucki to wiem z postów wyżej ;)

W ogóle to mi się wydawało że geo moge sobie spokojnie zrobić w kazdym warsztacie zajmującym się tymi

sprwami a tu shock :shock:

Pzy okazji mogłby ktoś napisać ile taka operacja u Sylwka kosztuje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...