Skocz do zawartości

Geometria - gdzie w Wawie?


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że najlepiej będzie zrobić tak - p. Sylwek pracuje w serwisie VW,Audi,Seat,Skoda na Al. Prymasa Tysiąclecia 42. Tel. 837 44 94. www.dobrucki.com.pl

 

 

 

Kto chętny, niech dzwoni, pyta o p.Sylwka i umawia się na ustawianie zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
jaki sprzęcik Panie Andrzeju?

 

za drogi...... :mrgreen: Hofmann 550 ?

 

ale skończyły sie kłopoty z geometrią w rajdowym STI. :idea: .....a tam gdzie była poprzednio robiona stale narzekali jak to musieli się namęczyć a i tak średnio byłem zadowolony :twisted:

 

-- 1 sie 2012, o 11:37 --

 

i jaka cena np. dla Legacy II ?

 

jak nie ma utrudnień... :roll: to 200...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam gdzie była poprzednio robiona stale narzekali jak to musieli się namęczyć a i tak średnio byłem zadowolony :twisted:

 

Odkąd zabrakło TAMŻE Sylwka, panowie wygadywali dziwne teorie. W moim wolnym ssaku (od nowości w moich rękach, bez najmniejszej nawet stłuczki, czy zaliczenia dużej dziury) stwierdzili, że auto pewnie było bite, bo wahacz jest uszkodzony i jednego parametru nie da się ustawić. Zdziwiony na maxa pojechałem do Sylwka, który stwierdził, że wahacz jest jak nowy, a w/w parametr ustawia się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cóż... byłem w kilku warsztatach gdzie robią geometrię...

Jak kupowałem outbacka tez robilem...Panowie nawet coś tam poustawiali i powiedzieli że lepiej się nie da...

m.in

kąt WSZ 5,14/4,44

byłem w serwisie gdzie od dosyć dawna serwisuje Fopresterka a od niedawna także OBK i zostal mi polecony Pan Wacław...

który ustawił już wieloe samochodów, gdzie nawet Sylwek powiedział Pass...

Pojechałem na Tarchomin..

Pan Wacław Schuber

ul. Fletniowa 11

604 45 12 32

i wyjechałem samochodem w którym mam kąty WSZ 5,26/5,25

warsztat niepozorny, ukryty za szklarnią...a w środku..... wzór profesjonalizmu...

trudno nawet powiedzieć polecam... bo POLECAM do kwadratu...

poszperałem później w necie i opinie jakie znalazłem również wypadały w samych superlatywach...

Jestem przekonany że ktokolwiek z was tam pojedzie podpisze się pod moją opinią obiema rękami i nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat niepozorny, ukryty za szklarnią...a w środku..... wzór profesjonalizmu...

 

ustawiałem tam geometrie w Porsche 996.....w 1996 roku :o ! właściciel hobbysta/motocyklista/pedant - potwierdzam w/w

tylko czyste auta ..jak pamiętam...jeszcze :rolleyes:

ps. czasy trochę się zmieniły , urządzenia również i jak auto bezwypadkowe to geometria nie jest problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat niepozorny, ukryty za szklarnią...a w środku..... wzór profesjonalizmu...

 

ustawiałem tam geometrie w Porsche 996.....w 1996 roku :o ! właściciel hobbysta/motocyklista/pedant - potwierdzam w/w

tylko czyste auta ..jak pamiętam...jeszcze :rolleyes:

ps. czasy trochę się zmieniły , urządzenia również i jak auto bezwypadkowe to geometria nie jest problemem

 

Slyszalem, o akcji wygonienia klienta ze zbyt brudnym autem :) i fakt tak czystego warsztatu nie widzialem.

Takze moge smialo polecic.

 

Aha. Jak sie zadaje pytania to sama usluga troche trwa, ja tam spedzilem blisko 3 godz ale wiedzialem wszystko o katach w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi najpierw obdmuchał cały samochód sprężonym powietrzem a potem dokładnie ustawiał ciśnienie w oponach

a wydruk z geometrii dostałem na 3 strony - dowiedziałem się m.in o tym że odległość między prawymi kołami jest o 1.2mm mniejsza niż lewymi ... :-)

Teraz pracuje chyba z synem... conajmniej takim samym pedantem w pozytywnym tego słowa znaczeniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Pan Wacław nie prowadzi już warsztatu. Działalnosc kontynuuje jego syn.

Byłem ze swoim samochodem po wymianie sprezyn i amortyzatorow.

 

Niestety nie jestem zadowolony i odradzam wizyty w tym warsztacie.

Po wizycie zauwazylem dziwne prowadzenie samochodu - duzo mniejsza stbilnosc w zakretach + 'bujanie' na nierownosciach.

Przy wizycie w warsztacie, gdzie serwisuje Forka, wspomnialem o tym mechanikowi - diagnoza zle ustawiona zbieznosc, koniecznosc ponowego ustawienia i 250 pln w plecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...