Skocz do zawartości

Katowice nocą... ?


Cichaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy między sobą w rodzinie sprzedajecie samochody? :mrgreen:

wow :o to znaczy, że pierwszy raz od niepamietnych czasow spotów na śląsku będą aż 4samochody z logiem plejad :shock: :shock:

tożto cud :mrgreen: :mrgreen:

 

eee tam -w zimie było z 8 aut! hehe. Trzeba zmobilizować bardziej ekipę. Na jakiegoś grilla forumowego bym się wybrał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy między sobą w rodzinie sprzedajecie samochody? :mrgreen:

Tylko ja z siostrą :mrgreen: Siostra chciała kupić coś tanio na dojazdy, ja akurat chciałem pozbyć się Focusa, najlepszy deal z możliwych bo auto pewne w dobrym stanie :) No i cena rodzinna :) Przecież nie będę z siostry zdzierał ale za darmo umarło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę, ale przy takim świetle będzie ciężko. :wink:
to ja wezmę moją subarową latarkę! :razz:

 

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 10:04 pm ]

Był też spot zimowy, że było nas dwóch, oaks i ja :mrgreen: Ale i tak trochę poupalaliśmy :mrgreen:

 

takie spoty to my z oaksem mamy co 2 tygodnie na BP hehe. O wlasnie - zapytam na gg czy jedzie

 

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 10:07 pm ]

Eee, nie jedzie parówa- wymięka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ciężko.

Było ciężko... :wink:

 

Dziękuję za miłe przyjęcie i obiecuję, że jak znów mnie najdzie niespodziewanie ochota na 1800km za kółkiem to się pojawię na następnym spocie.

 

Obiecane zdjęcia - nie tak dobre jak bym chciał...

 

 

[url=http://picasaweb.google.com/hubeeert/SpotkanieForumSubaruKatowice?feat=embedwebsite'>SpotkanieForumSubaruKatowice.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak właśnie należy to robić :mrgreen::twisted: spontaniczny spot zorganizowany w 5godzin w środku tygodnia w godzinach nocnych, a frekwencja lepsza niż na spotach zapowiadanych przez kilka tygodni :razz:

niektórzy nawet

1800km

przejechali byleby się na spocie pojawić :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryy :!: :!:

Panowie, dziękuje za miłe spotkano i przyjęcie w swoje "szeregi" :mrgreen:Hubeeert, miło było poznać i dzięki wielkie za wzięcie aparatu :) Ciężko było by zrobić fotorelację :) Panowie, fajnie było poznać i mam nadzieje, że teraz taki spociki będą coraz częstsze i będzie nas coraz więcej :twisted::twisted:

Pozdrówki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...