Skocz do zawartości

Jak przekonać nieświadomego?


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby to był ten, ilustrujący materiał w kwietniowym Auto Moto i Sport (tamten co prawda wygląda na już zarejestrowanego)?

 

Ponoć inna sztuka ale identyczna 8)

 

Mmmniammm, zawsze miałem skłonność do bliźniaczek. W liceum kochałem się w dwóch takich jednocześnie... :lol: :wink: :twisted:

 

A dwa takie forysie naraz - to jak sklonowana Salma Hayek!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć inna sztuka ale identyczna

 

Napewno inna, ta poprzednia też była SIP'u ale co się z nią stało :roll: Może dalej jest jako demo u innego dealera :mrgreen:

 

A przy okazji mam pytanko, jako nieświadomy :oops: nie pamiętam jak się nazywał topic ze zdjęciami subarek, ale nie naszych tylko ogólnie, ponieważ poszukuje zdjęć czarnych STi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia "wiśniówka" była przez pewnien czas do sprzedania na stronce SIP-u, więc może ją ktoś kupił

potwierdzam :)

zdjęcia subaraków były chyba w jakimś temacie założonym przez mk.si (chyba) o innych kolorach niż niebieski, zaraz poszukam

 

[EDIT] Niuniek o to chodziło :?: nie wiem czemu mi się część zdjęć w ogóle nie wyświetla :evil:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bylem nieprzekonany, a nawet zdecydowany na volvo s-40 t-5 awd

w koncu to ma byc "sluzbowy" samochod :)

Ale jak wsiadlem do 2.5 xt to nawet nie pomyslalem ze jest taki maly

 

Jedyny problem to dlugie czekanie, ale na volvo tez trzeba czekac ok 2 miesiecy. W przypadku Subaru troche mnie to dziwi, bo przeciez wybor opcji w 2.5 xt ogranicza sie tylko do wyboru koloru

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farester jak pisałem jest mniejszy od RAW4 choć sam nie byłem przekonany kiedys widziałem "5th gear" i mówili a im chyba można zaufać. Poza tym Forester wypadał lepiej. Ja osobiscie też wybrał bym Forysia zamiast RAW4.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat nosi się z zakupem Nissana Murano, :

 

Walnij brata w nery

Potem z byka łupnij

Jebnij mocno w plery

i w krocze Go dupnij

 

Z mańki mu pierdyknij

Potem sypnij z piąchy

Nelsona mu myknij

To się skończą dąchy

 

Jak mu walniesz z gruchy

I mu sypniesz z mycki

Bedzie se mógł kupić

Wózek inwalidzki

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foryś inwalidzki?

Koncepcja ciekawa.

Niedowiarków syćkich

wymusi to brawa...

 

A gdy się taki lebiega

dalej nie przekona,

powtórkę zabiega

powtórzym - aż skona!

 

Forester go czarny

na cmentarz zawiezie...

Za nim ksiądz-dobrodziej

w czarnej mknie Imprezie!

 

I tak, miły bracie -

martwy albo żywy -

Szuwar czeka na cię,

na nic twe zagrywy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby zwłoki znieszczęśnika zmieściły się do czarnego forestera(zakładam, że w pozycji leżącej i mocno usztywnionej) to osobnik ten musi być wyjątkowo nikczemnego wzrostu czyli cóś koło Małego Rycerza,Władysława Łokietka itp. Zawsze jednak można skorzystać z jakże bogatej oferty producentów bagażników dachowych i innych akcesoriów (pewnie bywają w stosownych kolorach). A tak pozatym to taki karawan 2,5XT to może być świetna usługa pogrzebowa dla miłośników motoryzacji, ostatnia duża jazda przed pochówkiem, szybko i z klasą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Bajorek,

długich osobników też się powiezie, albo - jak piszesz - na dachu, albo nogi z czerwoną kokardą będą wystawać z tylnej klapy... a co...?

Biznes do rozważenia - jakby ktoś otwierał, mając takiego Forka, to ja się piszę jako personel - na karawaniarza-kierowcę. Czarnych garniturów parę mam, wbrew pozorom umiem się czasem zachowywać poważnie...

Mam nawet pomysł na nazwę tego geszeftu: "OSTATNI SLAJD". Spółka z n.n. (nieograniczoną nieodpowiedzialnością). Tanio, SZYBKO, pewnie! :twisted: 8)

Jedno jest pewne, jakby nie jechać, klient nie umrze ze strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior,
na Bentleye i tym podobne czeka sie jeszcze dluzej

 

I wyłącznie dlatego nie jeżdże Bentleyem. Nie znoszę takiego traktowania klienta... :wink: :twisted::lol::lol::lol:

W Moskwie niedawno otworzono salon bentley'a nad nim salon maserati a nad nim ferrari.

Nim oficjalnie otworzono salon, sprzedano wszystkie 7 sztuk Bentley'i i wlasciciel salonu musial blagac nowych wlascicieli, zeby zostawili ze dwie sztuki na otwarcie.

 

Gdzieniegdzie sie czeka, a gdzieniegdzie moze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na dobrej drodze, w poniedziałek będzie jeździł krakowskim 2.5 XT i co najważniejsze chyba przeszły mu duże terenówki, zbyt dużo jeździ w trasie.

Jeszcze pytanko: jak Forester będzie sprawował się z przyczepą? od czasu do czasu będzie musiał popracować :)

I jeszcze jedno czy w Krakowie na jeździe próbnej jedzie się w teren, to by był duży atut, ponieważ w terenie zrobiła na nim duże wrażenie nawet Rav4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, nawet Rav4? Z tych wszystkich Sorento, Soprano czy jak im tam oraz innych wynalazkow Rav4 jest jednym z najbardziej uterenowionych aut. W koncu ma solidnego brata Land Cruisera... przynajmniej wzor odpowiedni :wink:

 

Swoja droga - taka testowa trasa terenowa napewno szybko by sie wrocila w postaci sprzedanych samochodow... tymbardziej, ze na plaskich fragmentach mozna by nawet pokazac co reszta Subaru AWD potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przyczepy to myślę że Forester będzie w tym bardzo dobry ze wzglądu na chociażby samopoziomowanie nadwozia i wysoką siłę pociągową....zresztą jest to opisane na stronie SIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w Krakowie na jeździe próbnej jedzie się w teren

jak salon był na konopnickiej to tak było, z tynieckiej się wjeżdżało na skałki twardowskiego i tam dopiero była zabawa, ehhh jak sobie przypomne jak mnie i kumpla Padre przewiózł tam Outbackiem 3.0 H6 ti mi się micha uśmiecha :) a Forysiem też tam jeździli :twisted: nie wiem jak będzie teraz bo to drugi koniec krakowa, poza tym nie wiem jak tam jest z dobrym miejscem na demonstrację (chyba że demówka będzie w serwisie to na skałki niedaleko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...