Skocz do zawartości

Foerester diesel - instrukcja obslugi


Mac-iek

Rekomendowane odpowiedzi

Pełna instrukcja ma 400 stron (w przybliżeniu poziome A5). Skanowanie jej jest w sumie bez sensu (połowę treści stanowią różnorakie ostrzeżenia informacje typu "żeby wsiąść do samochodu trzeba otworzyć drzwi"), trwało by wieki, a poza tym plik uzyskany ze skanu takich ilości byłby gigantyczny. Bez materiałów wyjściowych nie ma możliwości wykonania wersji elektronicznej o rozsądnej jakości i rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Wracając do tematu: instrukcja jest; mimo że nie jestem biegły w grafice, udało mi się to zrobić w miarę ładnie (trochę problemów miałem z usuwaniem mory). Jednak ostrzegam, że cała instrukcja w pdf waży 5,2 MB!

Jeśli to nie problem to ja chętnie bym zaciągnął ten plik na swoją pocztę :)

 

[ Dodano: Pon Sie 10, 2009 10:10 am ]

mój przyjechał z Estonii kosztował 29200 euro przy kursie 4,2 (Wersja full bez Navi)

wydaje mi się że to dobra cena za to auto nawet przy dzisiejszym wysokim kursie euro.

oczywiście też byłem zniechęcany do tego czynu.

 

Mój jest z Łotwy i kosztował z całym zamieszaniem 7 tys euro mniej niż u nas. To chyba wystarczający powód by zgodzić się na ewentualne małe niedogodności?

 

 

 

A trzeba bylo placic podateki? Tak jak np sciaga sie auto z niemiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już cena brutto z podatkiem i wszystkimi opłatami, wszystko załatwiała firma brokerska.

W praktyce wygląda to tak ze kupujesz auto w salonie tyle ze w innym kraju, broker załatwia transport i inne formalności związane z importem. odbierasz auto w Polsce od brokera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już cena brutto z podatkiem i wszystkimi opłatami, wszystko załatwiała firma brokerska.

W praktyce wygląda to tak ze kupujesz auto w salonie tyle ze w innym kraju, broker załatwia transport i inne formalności związane z importem. odbierasz auto w Polsce od brokera.

 

 

Acha, teraz rozumiem, chyba ogladalem oferty czegos takiego. A jak z gwarancja takich aut w polsce? Obejmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnego problemu. Pomimo różnych głosów na formum, poniekąd zrozumiałych z punktu widzenia SIP czy polskich dealerow, jedynym problemem jaki jest to instrukacja i karta gwarancyjna w jezyku innym niz polski.

Z tego co wiem jedyny wymóg to dokonanie rejestracji gwarancji przez delera z zagranicy w systemie Subaru. wtedy jest ona w pełni honorowana.

dla mnie oszczędność wyniosła ok 26 tys złotych względem ceny polskiego dealera więc w razie czego został zapas na wymiane silnika po gwarancji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...