Skocz do zawartości

EL-TEC - opinie?


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

założyłem wydech w El-tecu dwa tygodnie temu. I potwierdzam wszystkie pozytywy BartZ

 

No dorzucę swoje, bo się poczułem... :P

 

Jestem świeżo po montażu całego wydechu by El-tec i tak:

 

Kontakt z p. Wojtkiem - bez problemu

Jakość wykonania wydechu - świetna

Jakość montażu - świetna

Brzmienie - każdemu wg gustu, ale wiem, że go słychać :wink: , a wracając z Warszy nie doznałem rozsadzenia czachy... :mrgreen: W środku jest rewelacyjny basowy pomruk, bardzo przyjemny :mrgreen:

Realizacja zamówienia - zgodnie z umową, jeden dzień, rano wstawiłem auto, odebrałem wieczorem, z godzinnym poślizgiem, ale to jest do zrozumienia, dla mnie bez problemu...

Cena - wolnoć Tomku w sowim domku, dla mnie do zaakceptowania, koniec pieśni :roll:

Warsztat - widziałem wszystko, włącznie z giętarką, jest, działa, pracuje...

Obsługa - luzik, kawa, biuro, TV, gazetki... whatever 8)

Minusy - daleko od Zielonej, ale to przyczyniło się akurat do paru innych plusów :P :wink:

 

Reasumując - szczerze i gorąco polecam :wink:

Dorzucę tylko jedno, to co już powiedziałem p. Wojtkowi i co np. zauważył też Hogi, brak oznakowania od środka i na głw. bramie wjazdowej, ułatwiłoby lokalizację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

owoc - moze lepiej, moze nie lepiej, no ale chyba nie musza wszyscy miec takiego samego wydechu, chodzic w takim samym wdzianku itp.

 

Kazdy robi tak jak mu pasuje, sa opcje do wyboru i chyba dobrze jest, nie? :)

no ja np mam 2-3 dosc rozne back boxy i jak mi sie znudzi to sobie przemieniam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeżyłem bardzo fajną scenkę:

 

wjeżdżałem na parking Fokusa (galeria w Zielonej), zwykły wielki plac, full aut, nie ma gdzie palca wcisnąć, toczę się jedną alejką i w pewnym momencie minęło mnie 3 chłopaczków, na oko ok. 25 lat, zaraz potem alejka zrobiła się całkowicie pusta, dosłownie nagle wymiotło wszystkich, żaden samochód nie manewrował, więc ja oczywiście krótki but :twisted: i do przodu, ale w tym samym momencie popatrzyłem w lusterko wsteczne i oczywiście stało się to czego oczekiwałem :P , wszyscy trzej natychmiast się obrócili, jednocześnie, szukając wzrokiem źródła tegoż jakże fajnego dźwięku... :twisted:

Dumny byłem, a jak... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poniewaz powialo na Forum otwartoscia, zdecydowalem sie opisac swoje ostatnie doswiadczenie z "konkurencja" EL-TEC. Zeby nie bylo, o EL-TEC tez sie nasluchalem, jakie to restrykcyjne tlumiki z malutenkimi komorami robia, ze auta sa ciche ale wcale nie jada...

 

Zapraszam http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=19&t=143981 .

Idzmy w strone Forum Evo, gdzie druciarze maja krotkie zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...