Skocz do zawartości

EL-TEC - opinie?


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z polskich firm robiących układy wydechowe zawsze też bardzo polecam MG Motorsport - jak dla mnie nr 1 w Polsce. Jakość wykonania, wiedza, podejście do klienta, dźwięk - wszystko na 5+ (robiłem już u nich kilka kompletnych układów wydechowych). Jedyny minus to że daleko do tych Siemianowic Śląskich ale wysyłkowo też robią jak coś w miarę standardowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskich firm robiących układy wydechowe zawsze też bardzo polecam MG Motorsport - jak dla mnie nr 1 w Polsce. Jakość wykonania, wiedza, podejście do klienta, dźwięk - wszystko na 5+ (robiłem już u nich kilka kompletnych układów wydechowych).

 

Za namową Kruka udałem się kiedyś do nich. Zakład niepozorny, ale to profesjonaliści. Ich układy brzmią naprawdę świetnie, a temat wydechów w Imprezach i w Evo mają obcykany (oczywiście innym autem też można tam podjechać).

 

Jedyny minus to że daleko do tych Siemianowic Śląskich ale wysyłkowo też robią jak coś w miarę standardowego.

 

Dla kogo minus dla tego minus :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową Kruka udałem się kiedyś do nich. Zakład niepozorny, ale to profesjonaliści. Ich układy brzmią naprawdę świetnie, a temat wydechów w Imprezach i w Evo mają obcykany (oczywiście innym autem też można tam podjechać).

Kończy mi się pucha w Forku N/A. To chyba udam się do nich na "wymianę". Może akurat w fajnej cenie zaproponują dobrze brzmiącą puszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VEGA Olsztyn to również bardzo dobra firma, widziałem i słyszałem kilka wydechów w ich wykonaniu - rewelacja.

 

ja mam od nich kompletny przelot 3 cale na 2 tlumikach. maja dobra technologie i jakosciowo wyglada to calkiem niezle. poza tym sa prawie 2x tansi niz el-tec, to sa plusy. minusami w moim przypadku bylo niskie zawieszenie calego ukladu. tlumik srodkowy, mimo, ze calkiem niewielkich rozmiarow, zamocowany jest chyba w najnizszym z mozliwych miejsc. na dodatek downpipe wykonany conajmniej dziwnie ( http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=125604 ) podsumowujac vega przyklada sie do roboty, ladnie wydech wyglada i brzmi, ale wydaje mi sie, ze to troche nieprzemyslana robota. jakby powiedziec dokladnie czego sie chce i przypilnowac roboty to mozna miec b.dobry wydech za zdecydowanie mniej niz w innych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się pucha w Forku N/A. To chyba udam się do nich na "wymianę". Może akurat w fajnej cenie zaproponują dobrze brzmiącą puszkę :)

No ja muszę się do nich wybrać po cały wydech (poza backboxem). Nie wiem jak teraz, ale jeszcze niedawno mieli tyle roboty, że trzeba było się umawiać na wizytę 1-2 miesięcy wcześniej! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny niskie już dawno nie są, wręcz dorównują firmowym produktom.
Ja za kompletny układ wydechowy do STI 2006 dałem 2200zł co prawda jestem stałym klientem i z szefem firmy (Michał) jestem w koleżeńskich stosunkach ale nie sądzę żeby dla innych klientów było dużo drożej. Poza tym część firmowych wydechów jest dużo gorzej wykonana a kosztują 4-5tyś.zł i więcej.

 

[ Dodano: Nie Sie 02, 2009 12:49 pm ]

trzeba było się umawiać na wizytę 1-2 miesięcy wcześniej!
no widać że zamówień mają full...robią dużo wydechów do rajdówek i innych aut sportowych a jest sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za kompletny układ wydechowy do STI 2006 dałem 2200zł co prawda jestem stałym klientem i z szefem firmy (Michał) jestem w koleżeńskich stosunkach ale nie sądzę żeby dla innych klientów było dużo drożej. Poza tym część firmowych wydechów jest dużo gorzej wykonana a kosztują 4-5tyś.zł i więcej.

 

Ja za DP z szerokim kołnierzem i CP usłyszałem 2200PLN, więc grzecznie podziękowałem. A pewnie za puszkę końcową trzeba dołożyć kolejne 1000PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak w sumie wychodzi Ci super wykonany wydech za rozsądną kasę. Jak oglądałem niektóre firmowe wydechy m.in.HKS-a to powiem Ci że jakość i materiał dużo słabsze a cena zdecydowanie większa. Niewykluczone jest też że Michał podnosi ceny bo ceny materiałów idą w górę i robocizna też a klientów coraz więcej - normalne zachowanie wolnorynkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...