Jump to content

Cos mi kapie w drzwiach


Eryk
 Share

Recommended Posts

Od jakiegos czasu, podczas deszczu, przy zamknietych oknach od strony pasazera slysze takie kapanie ktore dochodzi jakby z drzwi - czy ktos tak mial i czy jest na to jakis sposob? Czy powinienem sie przejmowac o rdze?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to drzwi w samochodzie szczelne nie są. Pewna część wody spływającej po szybie wpływa do środka drzwi i wypływa specjalnymi otworami w ich spodzie. Co prawda to się tyczy aut z ramkami, ale bez ramki prawdopodobnie jest ta samo. Może zewnętrzna uszczelka inaczej się ułożyła i wpuszcza więcej wody. Jeśli kapanie nie da spokoju, trzeba będzie zdjąć boczki i zobaczyć gdzie i na co to kapie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Auto jest bezwypadkowe, takze drzwi nie sa uszkodzone. Musze sie przyjrzec tym otworkom na dole - czy sa. Zawsze myslalem ze uszczelki przy oknach raczej nie wpuszczaja wody do srodka drzwi...

Link to comment
Share on other sites

Eryk, odgłos kapania jest pewnie dlatego że dolne otwory wypustowe dla wody w drzwiach masz zatkane i woda się zbiera. Zanim rozbierzesz boczki sprawdź od dołu drzwi drożność otworów i w razie czego przetkaj je jakimś śrubokrętem, jak wyleci woda znaczy że problem masz rozwiązany.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...