Jump to content

flockowanie deski rozdzielczej

gpruszko
 Share

Recommended Posts

flocked20subaru20dash20.jpg

- czy ktoś to robił?

- czy można samemu zdemontować deskę (aby zawieźć do poflokowania), jak trudna jest to czynność?

- i co z osłoną poduszki pasażera? (na zdjęciu widać, że też jest zrobiona)

poflokują Ci wszystko jak chcesz, na ogół do rajdówek zakleja się otwór po airbagu, ale do cywila też poflokuja poduchę, nie wiem jak to się zachowa w wypadku eksplozji jajobaga....demontaż deski, jeżeli umiesz sobie np. zmianić klocki hamulcowe, powinna nie sprawiać większych kłopotów :lol: trzeba trochę uważać, żeby nie pourywać zaczepów i nic nie połamać, ale nie jest niewykonalne.....pytaj na bieżąco na Forum, zawsze ktoś Cie poprowadzi za rączkę... :grin:

Obrazek

- czy ktoś to robił?

- czy można samemu zdemontować deskę (aby zawieźć do poflokowania), jak trudna jest to czynność?

Napisz do forumowicza Sasiadek

Z Bielska, mają bardzo dobre opinie.

bardzo dobra ja tam flokowalem schowek a GRAF cala deske w klasyku .Zapytaj go bo on ja wlasnerecznie wyjmowal i zakladal wiec moze ci dac pare wskazowek.Jest to pirwsza firma ktora ci wyskoczy jak sobie wygooglujesz flokowanie.

Dokładnie to

sasiadek_bb sorki.

Tylko, że jego WRX'em jeździ już kto inny. Tomek- masz namiary na tą firmę z Bielska? Jeśli tak to poproszę na PW :smile:

EDIT:- ok, znalazłem :cool:

jeżeli umiesz sobie np. zmianić klocki hamulcowe, powinna nie sprawiać większych kłopotów :lol:

Przy desce trzeba się "ciut" więcej napracować niż nad klockami :wink:

Wymienić klocki w STi to strasznie skomplikowana sprawa :mrgreen:

[ Dodano: Czw Lip 30, 2009 12:29 am ]

Obrazek

- czy ktoś to robił?

Ja właśnie robiłem swoją.Jeśli chcesz to dam Ci namiar na chłopaka z Warszawy.Daje radę.

Demontaż deski jest prosty ale z poskręcaniem tego z powrotem do kupy już nie jest tak fajnie.

Pozdrawiam

dzieki za info Panowie, ale Bielsk akurat nie jest mi zbytnio po drodze

turdziGT, dzieki za info o GRAFie

waszka, dzieki, skrobnij mi jak możesz na PW o tym chłopaku

ale z poskręcaniem tego z powrotem do kupy już nie jest tak fajnie.
i tego się obawiam :lol:, wczoraj zaglądałem do filtra kabinowego i to co zobaczyłem pod deską rozdzielczą trochę mnie przeraziło :lol:

Czy ktoś z Was obszywał może deskę alcantarą? Cena nieco wyższa, ale materiał dużo lepszy. Pytałem już o ceny takiego obszycia MackaSubru i zastanawiam się nad takim "tuningiem wizualnym" (myślę o tym w każdy słoneczny dzień :roll:).

ps. Znacie może jakąś firmę z południa Polski, która się tym zajmuje?

A skolko i gdzie ? Na Pachanskiego ?

Tak, na Pachońskiego ;). Nie wiem ile sama deska, ale z daszkiem do DEFI, słupkami i boczkami, całość w alcantarze to chyba w granicach 3,5k.

ja flokowalem tu:

http://www.flokowanie.pl/ (w galerii sa zdjecia srodka mojego GTeka)

cena 350zl sam zawiozlem deske do Bielska, umowilem z wlascicielem pod hipermarketem, odebralem tez osobiscie, ogolnie polecam bo przez ponad rok nic sie z flokiem nie dzialo, nie wytarl sie, pamietaj ze lepiej wziasc wloski dlugosci 1mm bo te krotsze gorzej wygladaja :mrgreen: Poza tym tak jak pisalem na PW przy wyciaganiu deski potrzebna jest cierpliwosc i duzo czasu. Jesli chodzi o tapicena na Pachońskiego to go znam bo wpada szybkim busem czasem na spoty :mrgreen: ale nie robilem nic u niego poza obszywaniem kiery i gałki.