Skocz do zawartości

Pomoc w naprawie Mazury - nie Subaru Forester


Bjern

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam za umieszczenie tej prośby na tym forum, ale sprawa jest gardłowa. A teraz do sedna sprawy, od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Forestera, ale wcześniej miałem Alfę Romeo 156 1.8 16V rok produkcji 1999 - którą w spadku dostał mój teść. I jak to stateczny jegomość po miesiącu ją zajeździł. Przekręciła się panewka. Naprawa została dokonana przez miejscowego Giżycko "kowala" która polegała na wymianie panewek - nic więcej. Jednak chciałbym doprowadzić sprawę do końca i wykonać porządny remont silnika ze szlifem wału dobraniem odpowiednich panewek, oraz wymianą przy tej okazji niezbędnych podzespołów (rozrząd i co tam jeszcze trzeba przy tej naprawie) Poszukuje dobrego mechanika który podjąłby się zadania na terenie Mazur (okolice Giżycka) Kętrzyn, Mikołajki, Pisz, Orzysz... itp. Może polecilibyście mi jakiś dobry warsztat który podjąłby się zadania ? Kwestia ceny jest drugorzędna zdaje sobie sprawę, że to spory koszt ale czego się nie robi dla "rodziny" ;-) Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...