Skocz do zawartości

^^ "FJS" 10 siepnia (PONIEDZIAŁEK)..TOR KIELCE ^^


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdro dla całej brygady. Dzis chyle czoła przed MEGA SZYBKIM ZAWODNIKIEM Z WAWY :shock: :shock: :shock: czas w lesie 0:57.10 :!: na dole 1:14.02 :shock:

jak i przed Tym ktory zbudował narzedzie temu to zawodnikowi :shock:

i ciesze sie bardzo :grin: bo jednak da sie STI zlac evo :mrgreen:

dziekuje trenerowi memu trenerowi ze przypomnial mi o co kaman kurka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzyma wytrzyma :) juz rok daje rady ...

A swoja droga wiem ze Fit nie byl szczesliwy ale dzisiejszy wpad z Bartezzem na "rozeznanie" wjazdu do lasu dal mi wiele radosci z jazdy. Proby byly super, techniczne, wymagajace i wogole.

 

BTW mam nadzieje ze filmik ze srodka jakos senswonie wyszedl i odda chociaz troche dynamiki sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga wiem ze Fit nie byl szczesliwy ale dzisiejszy wpad z Bartezzem na "rozeznanie" wjazdu do lasu dal mi wiele radosci z jazdy.

Baksik , jak dla mnie to było najlepsze 5 minut dnia :mrgreen:

jak mi sie uda, wieczorem wrzuce filmy.... tylko jeszcze nie wiem jak.....

jak bym sie motał, bede dzwonic do Cie Baksik :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzyma wytrzyma :) juz rok daje rady ...

A swoja droga wiem ze Fit nie byl szczesliwy ale dzisiejszy wpad z Bartezzem na "rozeznanie" wjazdu do lasu dal mi wiele radosci z jazdy. Proby byly super, techniczne, wymagajace i wogole.

 

BTW mam nadzieje ze filmik ze srodka jakos senswonie wyszedl i odda chociaz troche dynamiki sytuacji :)

 

Spokojnie....nie jestem"nie zadowolony",tylko trza było powiedzieć że lecicie tam i tyle.Ale z daleka pięknie "chodziliście"...Bokowaliście jak wściekli..Twój WRX był prawie jak STI...udało się fajnie ustawic zawias i geom i ogarniasz ...Dziekuję"cioci" Dianie za towarzyszenie mojej Olce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziękuję serdecznie za spotkanie. :mrgreen::mrgreen:

Staraliśmy się zorganizować to dobrze.Było to próbne wykonanie ,aby wiedzieć co zrobic lepiej ,co poprawić,zebrać opinie.....ale większość podobno była zadowolona..jak wyszło?...sami oceńcie. :wink:

Serwis się przydał :!: ...chłopaki dawali rade (dziękujemy serdecznie ! ),moje młode wilki "Sołtys- i meny":mrgreen: uczyły się ogarniać czasomierzenie i puszcznie zawodników (dziękuje za pomoc !)nie spałem dwa dni,byłem mmega padnięty po tym całym dniu zasuwania,a i spotkanie w barze po treningu też było "męczące"... :mrgreen:

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym...Jurkowi P. za pomoc i jazde na prawym z chłopakami...

Brykowi za szybka jazde ,no ale nowe narzędzie wszystko tłumaczy...

Wszystkim przybyłym starym i NOWYM kolegom...

Pozdrowienia dla nowej koleżanki w STI (mamy też już jedną kobitkę w EVO)

Grzywaczewski ..robisz postępy...jeszcze muszę w ciebie wpoić małą harcorowo-sportową żyłkę hihi.. :mrgreen:

Bartezz..dzięki za pomoc,za możliwość przejechania się (no ale mam udział w twoim aucie :mrgreen:) i wogóle za naszą znajomość ...

Dziewionowi ,łukaszowi i kolegom z Saxo-haya ...wariaty,

Cieszę się że szybko jezdzicie i dajecie rade....ja idę do lamusa :mrgreen: chyba sie kurczę starzeję.

 

Wszystkim dziękuję (jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam).Zdjęcia też będą od Kwapcia.

 

Dziękujemuy za spotkanie . Fitnes&Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno słychać było małe głosy lekkiego niezadowolenia (wszystkim nie dogodzi :evil: )

 

A dziwisz się im ? Jeśli tor masz tylko na 6 godzin,bierzesz full samochodów (co może powodować przestoje) a mimo tego liczysz normalnie po 250zł za auto to czego się spodziewałeś ?

Wiem,że to nie moja sprawa ale pamiętaj,że ludzie głupi nie są i umieją liczyć.......

Mimo wszystko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno słychać było małe głosy lekkiego niezadowolenia (wszystkim nie dogodzi :evil: )

 

A dziwisz się im ? Jeśli tor masz tylko na 6 godzin,bierzesz full samochodów (co może powodować przestoje) a mimo tego liczysz normalnie po 250zł za auto to czego się spodziewałeś ?

Wiem,że to nie moja sprawa ale pamiętaj,że ludzie głupi nie są i umieją liczyć.......

Mimo wszystko pozdrawiam.

 

Ze jestem normalny i inteligentny ,to odpowiem grzecznie tak. : to był czysty żart i go usunąłem po interwencji uczestników...jeżeli chodzi o przestoje to jakoś ich nie było i cieszę się że ludzie umieja liczyć....Ty to umiesz napewno.

 

Mała prośba.......twoje opinie są tu najmniej wyczekiwane(to w imieniu innych).

Z góry dziękuję.................

 

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 12:51 pm ]

Chlopaki, bardzo Was prosze, nie nap... sie publicznie.

 

.....Przepraszam za "tego "kolegę...ja też sobie tego nieżyczę...Mysle że do "niego" TO dotarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........i cieszę się że ludzie umieja liczyć....Ty to umiesz napewno.

 

Może jestem mniej inteligentny od Ciebie ale przynajmniej kultury osobistej mnie nie brakuje.

A liczyć faktycznie umiem.Nasze drogi się rozeszły,bo pieniądze nie są dla mnie najważniejsze i obaj o tym dobrze wiemy.......

Nie zdążyłem poznać Twoich forumowych żartów ale może to i dobrze :lol:

 

Mała prośba.......twoje opinie są tu najmniej wyczekiwane(to w imieniu innych).

Z góry dziękuję.................

 

Nie ma problemu ale jeśli coś piszesz to pisz lepiej w swoim imieniu a nie innych (Adama ? Bryka ?) ok ?

Przepraszam za zaśmiecanie tematu i pozdrawiam tych jeszcze innych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........i cieszę się że ludzie umieja liczyć....Ty to umiesz napewno.

 

Może jestem mniej inteligentny od Ciebie ale przynajmniej kultury osobistej mnie nie brakuje.

A liczyć faktycznie umiem.Nasze drogi się rozeszły,bo pieniądze nie są dla mnie najważniejsze i obaj o tym dobrze wiemy.......

Nie zdążyłem poznać Twoich forumowych żartów ale może to i dobrze :lol:

 

Mała prośba.......twoje opinie są tu najmniej wyczekiwane(to w imieniu innych).

Z góry dziękuję.................

 

Nie ma problemu ale jeśli coś piszesz to pisz lepiej w swoim imieniu a nie innych (Adama ? Bryka ?) ok ?

Przepraszam za zaśmiecanie tematu i pozdrawiam tych jeszcze innych :wink:

 

BEZ KOMENTARZA..................................................................................

 

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 3:42 pm ]

a oto i kolejny talent Adama :mrgreen: MISTRZ TATUAZU :mrgreen:

http://img5.imageshack.us/img5/5577/p1090899i.jpg

 

Skurczybyk mi go własnie malował ...... :mrgreen: !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...