Skocz do zawartości

Ma ktoś patent,żeby nie "pocić" się latem na tapic


kos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Nic odkrywczego, ale czy to się jedzie z włączona klimą (oczywiście jak jest gorąco :razz: ), czy bez koszulka na plecach z zasady jest wilgotna od strony fotela. Są jakieś nakładki na fotrle itp. ale ja nigdy nie stosowałem tego patentu. Jeżdząc po mieście i wysiadając powiedzmy co 5 minut jeżdżę bez klimy bo mija się to z celem jak autko postoi kilka minut na słońcu. Ma ktos jakiś sprawdzony sposób na tą uciążliwość skórzanych tapicerek? Nie jeździłem nigdy dłużej autem ze skórą wentylowaną/perforowaną może to jest lepsze? Może "owcza" skórka :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem nigdy dłużej autem ze skórą wentylowaną/perforowaną może to jest lepsze?

 

Jest lepsze, choć fizyki nie oszukasz - tak jak czteronapęd nie zapewni pełnej trakcji na lodzie, tak perforowana/wentylowana skóra nie rozwiąże problemu pocenia się, szczególnie, że możesz się spocić nim usiądziesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że niewiele można zrobić aby zminimalizować ten dość uciążliwy problem :cry: , no cóż, nie jest to moje pierwsze auto ze skórzną tapicerką, więc problem jako taki nie jest dla mnie nowym, ale spróbuję zakupić jakąś nakładkę może pomoże :wink: . Odradzam np. naturalną owczą skórkę, taką z futerkiem :razz: - spróbowałem z taką nakładką, ale tylko na siedzisko - jak się owa owca zapoci to niemożebnie capi :twisted: .

Swoją drogą patent, do którego link podrzucił Burzun - jest wybitnie nowatorski i niewątpliwie godny powielenia :mrgreen: - zadek kierownika byłby zawsze przewentylowany :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...