Skocz do zawartości

15-08-2009 Ułęż z Wrooblem


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To i ja ładnie podziękuję, zwłaszcza Wróblowi za cenne wskazówki i zjebki jak trzeba było :)

 

Byłem 1 raz jako uczestnik i było gruuubo, zwłaszcza ostatni przejazd. Miałem mokro, a jak to Wróbel powiedział "Forkiem byłby dach" :twisted:

Sporo błędów do poprawki i dużo nauki mnie czeka. Z czasami nie ma sie co napinac, bo te dzikusy w "wydlubanych" autach robią z nami co chcą :mrgreen:

Polecam naprawde, pokory nigdy za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróbel powiedział "Forkiem byłby dach"

 

zawsze tak mowi... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: walnac dach to nie strach :razz:

 

jaki miales najlepszy czas?

 

Taa, jak zobaczysz slady na lewym w las to zrozumiesz :twisted::mrgreen:

 

Co do czasu, chyba 3:27 najlepszy, ale jak to powiedzialem na poczatku, nie bylem tam dla czasow.

Wiem wiem, każdy tak mówi :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dlatego sie nie napinałem

jak ogarne nie "strzelanie" ze sprzegla i redukcje biegow tylko na prostych kolach to bedzie duzo lepiej, podobno :roll: :mrgreen:

 

aha, DCCD na 1 od gory - na pozostalych zamiatal dupa jak siemasz, chociaz tego sie nauczylem :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17-20 do najlepszego jak na poczatek to i tak niezle, jak pierwszy raz bylem na Ulezu (rok temu) to Jabar i Orzi klepali mi po 20-25 sekund... :mrgreen::mrgreen:
teraz placisz przed impreza i w polowie proby stajemy na chwilke abys mogl wygrac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sie 19, 2009 12:32 pm ]

aha, DCCD na 1 od gory - na pozostalych zamiatal dupa jak siemasz, chociaz tego sie nauczylem
przy seryjnym dccd lepiej zostac na auto :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunch napisał/a:

17-20 do najlepszego jak na poczatek to i tak niezle, jak pierwszy raz bylem na Ulezu (rok temu) to Jabar i Orzi klepali mi po 20-25 sekund...

teraz placisz przed impreza i w polowie proby stajemy na chwilke abys mogl wygrac

 

wlasnie :idea: ostatnio nie mialem kasy i musialem amor podpilowac... :wink: :arrow: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AUTO to moglem za miotełke tam robic

 

:shock: :shock: :shock: "seryjny" DCCD spokojnie AUTO w Ulezy daje rade :idea:

 

Moze i daje co nie zmienia faktu, ze na 1 od gory jezdzilo mi sie znacznie lepiej niz na AUTO.

Poza tym, prawdopodobnie z tylu bylo za malo powietrza 2,4(5) zamiast 3, ale to i tak za wysokie progi jak dla mnie na razie.

Gdybym tam byl swoja GSXRa, ktora kiedys sie sciagalem, to bym Wam szczegolowo wyjasnil gdzie byl problem :mrgreen:

Spoko chlopaki - bedziecie mieli kiedys okazje mnie podszkolic :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja partyzantkę zaczynam już w "Cegielni" i do jajecznicy podsypuję im środki na rozwolnienie

 

błąd taktyczny, to tylko zwieksza motywację do szybkiego osiągnięcia mety :lol:

Poza tym, prawdopodobnie z tylu bylo za malo powietrza 2,4(5) zamiast 3

 

3 to IMHO troche za duzo, po rozgrzaniu zacznie się mega zamiatanie tyłem, tak mi się wydaję przynajmniej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i daje co nie zmienia faktu, ze na 1 od gory jezdzilo mi sie znacznie lepiej niz na AUTO.

Poza tym, prawdopodobnie z tylu bylo za malo powietrza 2,4(5) zamiast 3,

 

pamietaj, ze bardziej spiete dyfry to w Ulezu sporo szybsze zuzycie opon :idea::mrgreen: poza tym ja lubie i mi "tyl" lekko zamiata, jest wtedy co robic i chyba wiecej mozna sie nauczyc...

 

3.0 to duzo za duzo :mrgreen: 2,4-2,5 zreszta moim zdaniem tez, na slicku dalbym wszedzie 2.0-2.2 (wg. preferencji i typu opony) a na seryjnej oponie to co zaleca prodycent czyli 2,3 przod i 2.0 albo 1.9 tyl - nie pamietam dokladnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wlasnie po to zamierzam tam jezdzic zeby nauczyc sie jezdzic tak jak przystalo na STi :mrgreen::twisted:

Co do spietych dyfrow i opon - mam to w dupie, jak ma mi to pomoc w nauce, to nie po to wydałem worek kasy na auto zeby sepic na oponki :mrgreen::mrgreen:

Noo, to teraz czekam na kolejny Ulez i na Was chlopaki i na nastepne cenne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...