Skocz do zawartości

6.08.2009 Stadion Śląski, koncert U2 ;)


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chyba nic nie ma o koncercie U2. Skrobnę cosik, bo już bardzo mało czasu zostało.

Piszę w spotkaniach, bo może się spotkamy:)

Nie mam jeszcze planu jak i gdzie, ale przypuszczalnie jadę w czwartek 6.08 bladym świtem z Wawy, po koncercie albo kima w samochodzie, albo do wawki powrót.

Bilet mam na płytę, więc będe czatował od samego rana pod bramą ;)

 

Planowana jest druga odsłona akcji z flagą. Nie każdy siedzi na forach o U2, więc pozwolę sobie wkleić z http://www.u2flaga.pl/

 

Zasady tego masowego happeningu są bardzo proste:

Każdy kto posiada bilet na TRYBUNY zabiera ze sobą coś BIAŁEGO, Każdy na PŁYCIE stadionu - coś CZERWONEGO (chusty, kartki papieru, ręcznik)

 

Akcja rozpocznie się z pierwszym taktem - New Year’s Day – utworu poświęconego Solidarności i Lechowi Wałęsie – chusty, koszulki, kartki i inne białe i czerwone akcesoria wzniesione nad głowami fanów sprawią, że Stadion Śląski znów stanie się olbrzymią flagą.

 

 

1) Członkowie U2 wielokrotnie wspominali ją nazywając najwspanialszym momentem trasy Vertigo jednocześnie wyraźnie sugerując, że chcieliby ponownie ją zobaczyć.

 

2) Polska znalazła się w elitarnym gronie 10 państw Europy w którym U2 zagra koncert. Zagrają chociaż sprzedaż płyt nie osiąga u nas setek tysięcy egzemplarzy, zagrają choć ciągle w Polsce nie ma nowoczesnych stadionów. Zagrają bo jest coś znacznie cenniejszego - doskonała publiczność która w 2005 r. stworzyła show dla zespołu, zaskakując tych, którzy sami lubią zaskakiwać, a jednocześnie stwarzając nowy trend wśród publiczności koncertowej.

 

3) To najprostszy w realizacji, a jednocześnie najbardziej efektowny pomysł, którego idea jest zrozumiała zarówno do zagorzałych fanów U2, jak i dla osób które które nimi nie są a będą na tym koncercie aby zobaczyć największe gwiazdy rocka na żywo.

 

4) Konfiguracja okrągłej 360° sceny oraz sektorów dla publiczności w 2009 r. sprawiają, że flaga przybierze pełno-stadionowy wymiar. Każda osoba, niezależnie od zajmowanego miejsca - czy to na płycie - czy na trybunie, będzie mogła podziwiać efekt wizualny w całej jego okazałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisal DNL, polecam kazdemu koncert U2 na Stadionie Śląskim, byłem poprzednio w 2005r wraz z żoną i moją młodszą córeczka (jeszcze byla w brzuszku u mamy :grin: )

 

Po tym jak U2 zaczelo grac "polski kawalek" pojawila sie flaga bialo-czerwona (wyglada to niesamowicie), Bono az podniosl okulary przeciwsloneczne na czolo i sie uklonil :)

 

zagrali wiecej bisow niz mieli w planach, generalnie koncert inny niz wszystkie szczegolnie na takim obiekcie jak Stadion Slaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jade z moja druga polowa - bilety mamy na trybuny - wyjezdzamy z Lublina pewnie kolo poludnia. Po koncercie planuje trase do Dzierżoniowa - musze tam w piatek w tamtejszym Sadzie pozalatwiac kilka rzeczy - moze podpowiecie jakis pasztetowy fajny nocleg w tamtych okolicach z czwartku na piatek, po Dzierzoniowie bede sie kierowal na Wroclaw - tutaj takze mila podpowiedz odnosnie noclegu z piatku na sobote i z soboty na niedziele. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się wybieram. Już się nie mogę doczekać :twisted:

Planuję wyjazd rano z Krakowa, a później czatowanie pod stadionowymi bramkami - bilet na płytę.

 

Też jedziemy KRK. I też mamy bilety na płytę. Ale nie wiem o której wyjedziemy,

planujemy ok. 10-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo problemow z odbiorem?

pod sceną stałem, było wypaśnie, nic nie przeszkadzało...jak było wyzej, nie wiem.

Było MEGA :!: nagłośnieniowo...klimatycznie...nawet nie spodziewałam się tak fenomenalnego koncertu i takich emocji!

 

miałam bardzo "motoryzacyjny" sektor.. chłopaki w koszulkach suzi sport i rallyart oraz red.Majewski a do tego cała masa spotkanych subaraków pod stadionem i na trasie :mrgreen:

JUŻ CZEKAM NA NASTĘPNY :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJAY, co to za sprzęt foto?

 

o jest nikon coolpix l20 subaru special edition :cool:

 

dokładnie ten :wink:

 

Ale ciekawi mnie jedna rzecz, jak z naglosnieniem przy takiej konfiguracji sceny? Nie bylo problemow z odbiorem?

 

nagłośnienie i odbiór rewelacyjny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...