Jump to content

Ciemny lampy

zeroeight
 Share

Recommended Posts

Natknalem sie na bardzo ladna impreze i zastanawiam sie gdzie mozna znalezc takie przyciemnione lampy .. ?

Czy jest opcja przerobic oryginalne lampy?

Subaru-Impreza-WRX-STi-Photography-by-Webb-Bland-101-Cubic-Feet-1024x768.jpg

Subaru-Impreza-WRX-STi-Photography-by-Webb-Bland-Footprints-1024x768.jpg

dominikt, To jest robota na zamówienie - jest taka firma z USA:

http://www.lightwerkz.net/gallery/main.php?g2_itemId=55

Po zaakceptowaniu kosztów wcale nie małych) umawiasz się na termin, wysyłasz swoje lampki, oni robią co trzeba i odsyłają. Robią tzw. retrofit, czyli rozebranie i kompletna przeróbka lamp z montażem full profesjonalnego układu ksenonków + przyciemnienie części nie odbijających faktycznie światła reflektora, albo mogą też tylko przyciemnić seryjne lampy wewnątrz. Efekt ponoć rewelacyjny - zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i oświetlenie drogi. Można chyba też zlecić im kupno nowych lamp i przeróbkę, ale chyba każda fucha wiąże się tam u nich z przedpłatą.

Zapewne można to też zrobić spray'em tylko ciężko powiedzieć, czy efekt będzie taki, jak na zdjęciu... Tutaj widać, że przyciemnienie jest zrobione wewnątrz właśnie, to znaczy że lampa była rozebrana i pomalowana wewnątrz, a szkło zewnętrzne jest chyba nietknięte.

Być może robi to też ktoś w Europie, ale szczegółów nie znam.

Jak chcesz to mozemy pomóc Tobie to zrobic :)

Dzieki za chec pomocy, ale niestety aktualnie mam krucho z czasem. Jak bede sie z tym bawil to na pewno sie odezwe !

• 3 weeks later...

Jacool, też byłem sceptyczny do tej zabawy, sam robiłem i zeszło mi z 5 godzin... z uwagi właśnie na pilnowanie aby nie spartolić

ale prawa lampa zawsze po myciu mi parowała, to musiałem coś z nią zrobić

kup silikon wysokotemperaturowy i dodatkowo uszczelnisz złączenie lampy :wink:

trust me, u can do it :mrgreen:

ps. to nie mikrofala ale piekarnik :lol: podgrzej go do 95-100 stopni i włóż lampe na 12 minut, będzie troche ciepła, ale w ten sposób po wcześniejszym odkręceniu śrubek łączących, rozpołowisz ją

Jacool, też byłem sceptyczny do tej zabawy, sam robiłem i zeszło mi z 5 godzin... z uwagi właśnie na pilnowanie aby nie spartolić

ale prawa lampa zawsze po myciu mi parowała, to musiałem coś z nią zrobić

kup silikon wysokotemperaturowy i dodatkowo uszczelnisz złączenie lampy :wink:

trust me, u can do it :mrgreen:

ps. to nie mikrofala ale piekarnik :lol: podgrzej go do 95-100 stopni i włóż lampe na 12 minut, będzie troche ciepła, ale w ten sposób po wcześniejszym odkręceniu śrubek łączących, rozpołowisz ją

pomyślimy :mrgreen: anyway dzieki za info :cool:

Jak widac każdy może to zrobic (my robilismy to 15 min, opalarką, ale trzeba bardzo,bardzo uważac). Żeby efekt był jak u Ciebie na zdjęciu wyjmuje sie plastik z wnetrza lampy i maluje czarną wysokotemperaturową farbą w spray-u (chyba do malowania kominków ;D) potem podgrzewa znów ten silikon i składa lampę.

Obejrzałem sobie ich stronke i galerie Subarynek - powiem tyle WOW :shock: :shock:

Jak ktoś ma pare wolnych "zielonych" to chyba naprawde warto.

Jakosc i roznorodnosc powala na kolana po prostu.

Szkoda, ze to tak daleko :sad: