Skocz do zawartości

Ciemny lampy


zeroeight

Rekomendowane odpowiedzi

dominikt, To jest robota na zamówienie - jest taka firma z USA:

 

http://www.lightwerkz.net/gallery/main.php?g2_itemId=55

 

Po zaakceptowaniu kosztów wcale nie małych) umawiasz się na termin, wysyłasz swoje lampki, oni robią co trzeba i odsyłają. Robią tzw. retrofit, czyli rozebranie i kompletna przeróbka lamp z montażem full profesjonalnego układu ksenonków + przyciemnienie części nie odbijających faktycznie światła reflektora, albo mogą też tylko przyciemnić seryjne lampy wewnątrz. Efekt ponoć rewelacyjny - zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i oświetlenie drogi. Można chyba też zlecić im kupno nowych lamp i przeróbkę, ale chyba każda fucha wiąże się tam u nich z przedpłatą.

 

Zapewne można to też zrobić spray'em tylko ciężko powiedzieć, czy efekt będzie taki, jak na zdjęciu... Tutaj widać, że przyciemnienie jest zrobione wewnątrz właśnie, to znaczy że lampa była rozebrana i pomalowana wewnątrz, a szkło zewnętrzne jest chyba nietknięte.

 

Być może robi to też ktoś w Europie, ale szczegółów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mozemy pomóc Tobie to zrobic :)

 

Dzieki za chec pomocy, ale niestety aktualnie mam krucho z czasem. Jak bede sie z tym bawil to na pewno sie odezwe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jacool, też byłem sceptyczny do tej zabawy, sam robiłem i zeszło mi z 5 godzin... z uwagi właśnie na pilnowanie aby nie spartolić

ale prawa lampa zawsze po myciu mi parowała, to musiałem coś z nią zrobić

kup silikon wysokotemperaturowy i dodatkowo uszczelnisz złączenie lampy :wink:

 

trust me, u can do it :mrgreen:

 

ps. to nie mikrofala ale piekarnik :lol: podgrzej go do 95-100 stopni i włóż lampe na 12 minut, będzie troche ciepła, ale w ten sposób po wcześniejszym odkręceniu śrubek łączących, rozpołowisz ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacool, też byłem sceptyczny do tej zabawy, sam robiłem i zeszło mi z 5 godzin... z uwagi właśnie na pilnowanie aby nie spartolić

ale prawa lampa zawsze po myciu mi parowała, to musiałem coś z nią zrobić

kup silikon wysokotemperaturowy i dodatkowo uszczelnisz złączenie lampy :wink:

 

trust me, u can do it :mrgreen:

 

ps. to nie mikrofala ale piekarnik :lol: podgrzej go do 95-100 stopni i włóż lampe na 12 minut, będzie troche ciepła, ale w ten sposób po wcześniejszym odkręceniu śrubek łączących, rozpołowisz ją

 

pomyślimy :mrgreen: anyway dzieki za info :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac każdy może to zrobic (my robilismy to 15 min, opalarką, ale trzeba bardzo,bardzo uważac). Żeby efekt był jak u Ciebie na zdjęciu wyjmuje sie plastik z wnetrza lampy i maluje czarną wysokotemperaturową farbą w spray-u (chyba do malowania kominków ;D) potem podgrzewa znów ten silikon i składa lampę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ich stronke i galerie Subarynek - powiem tyle WOW :shock: :shock:

Jak ktoś ma pare wolnych "zielonych" to chyba naprawde warto.

Jakosc i roznorodnosc powala na kolana po prostu.

 

Szkoda, ze to tak daleko :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...