Skocz do zawartości

legacy 2.0 pali tylko na dwa cylindry z prawej strony


big-mc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje nowe (bo jeszcze nie wyjechało z garażu) legacy nie pali na lewą stronę. Check Engine błyska jak zwariowany (ale dopiero po uruchomieniu silnika - na zapłonie świeci na stałe) doliczyłem do 200 błyśnięć (chciałem dowiedzieć się jaki to błąd). Ratujcie co to może być? Świece (dwie na raz)?; Cewki?; Może przestawiony rozrząd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje nowe (bo jeszcze nie wyjechało z garażu) legacy nie pali na lewą stronę. Check Engine błyska jak zwariowany (ale dopiero po uruchomieniu silnika - na zapłonie świeci na stałe) doliczyłem do 200 błyśnięć (chciałem dowiedzieć się jaki to błąd). Ratujcie co to może być? Świece (dwie na raz)?; Cewki?; Może przestawiony rozrząd?

 

Przewody, problem z ECU, itd. Przyczyn mozna wymieniac wiele, musisz podlaczyc pod kompa i zczytac bledy. Mruganie ci w tym nie pomoze, poniewaz jak mruga to AFAIR jest to problem ze spalaniem (OBD), mozesz tez miec bledy typu misfire. U mnie sie dusil, jak byly dwa kable od swiec popekane. Nawet jak znajdziesz przyczyne i ja naprawisz i tak bedziesz musial skasowac bledy poprzez kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...