Skocz do zawartości

Nawigacja do Tribeca Kenwood KNA-DV3100 - Mapy


Gość montie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem tu nowy jak widać. Posiadam w firmie Tribeca B9(2006 r), jest ona z systemem nawigacji(w info o navi jest 3100 Kenwood Corporation) wiec pogrzebałem tu i tam i doszedłem do tego że to model KNA-DV3100. Niestety po co mi nawigacja jak nie mam mapy Polskiej do niej. Plyta ktora jest w navi(versja 2006 ver 1) nie posiada Polski, wiem że jest wersja 2008(sciagam ja wlasnie) i niestety ona tez nie ma Polski. Moje pytanie do Was - jest wogole mapa Polski do tego Kenwooda? Navteq przecież ma mapy Polski i nie rozmiem czemu Kenwood nie przystosuje tego. Napisalem do Kenwooda(narazie czekam na odpowiedz od nich). Jakas sugestia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/-/Jakas sugestia?
Bardzo proszę ! Wyłącz ustrojstwo i jeździj, kierując się znakami drogowymi, mapami papierowymi i topografią terenu ... :wink:

A poważnie: wiele systemów, szczególnie zainstalowanych fabrycznie, Polski nie obejmuje ... Tacy jacyś ... mało ważni jesteśmy dla ich producentów. Olej to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem tu nowy jak widać. Posiadam w firmie Tribeca B9(2006 r), jest ona z systemem nawigacji(w info o navi jest 3100 Kenwood Corporation) wiec pogrzebałem tu i tam i doszedłem do tego że to model KNA-DV3100. Niestety po co mi nawigacja jak nie mam mapy Polskiej do niej. Plyta ktora jest w navi(versja 2006 ver 1) nie posiada Polski, wiem że jest wersja 2008(sciagam ja wlasnie) i niestety ona tez nie ma Polski. Moje pytanie do Was - jest wogole mapa Polski do tego Kenwooda? Navteq przecież ma mapy Polski i nie rozmiem czemu Kenwood nie przystosuje tego. Napisalem do Kenwooda(narazie czekam na odpowiedz od nich). Jakas sugestia?

 

jest możliwość wykonania pewnej operacji w każdym ASO, która sprawi że wgrana będzie mapa Polski oraz Europy z pełnym menu PL. koszt z tego co pamiętam to ok 3000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam Tribece 2008 co prawda z USA ale używam mapy z Toyoty.

Jest Polska i cała Europa niestety "gada" po angielsku ( mi to nie przeszkadza )

Tak więc proponuję poszukać i napewno coś się znjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do map Polski 2008/2009 to mam taka która działa w Tribece z USA - pokrycie Polski bardzo duże- brakuje dróg oddanych w ciągu jakichś ostatnich 12 miesięcy. Sama mapa nie chciała działać - ale wcześniej ściągnąłem jakąś wersje Western Europe 2008 - ktora po włożeniu robiła coś na kształt updeatu i potem ta mapa Polski działa już bez problemu (do odłączenia akumulatora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A cóż to za mapa z Toyoty, która działa w Tribece? Możesz podać więcej danych i rok ich wydania? Działają na DVD po włożeniu do odtwarzacza pod siedzeniem czy jakaś większa przeróbka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

W Tribece USA 2006 też mam takiego samego Kenwooda.

 

Wrzucasz mapy z Toyoty - są takie same do wszytskich modeli. Przy restarcie wrzucasz boot z jakąkolwiek oryginalnej mapy Kenwooda - może być USA, może być ta zachodnia Europa, cokolwiek co działa nawet jak nie ma mapy Polski. Potem podmieniasz płytę na tą z Toyoty i działa.

 

Potem kalibracja GPS zgodnie z instrukcją, żeby wyświetlało precyzyjnie.

 

W Polsce może być. Na zachodzie sugeruję zmianę na mapę z Kenwooda, a najlepszym rozwiązaniem jest zmiana modułu np. na Garmina - można kupić na allegro, z odtwarzaczem DVD i dodatkowymi bajerami. Kosztowne...

 

Jakby potrzebna była mapa od Toyoty, to proszę o kontakt, a wrzucę gdzieś na upload.

 

Aha, ważne, żeby płytę DVD wypalić dwuwarstwowo DL+ inaczej nie zadziała (już parę płyt zmarnowałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...