Jump to content

Prośba o obejrzenie Subaru Forester S-Turbo

Dudekken
 Share

Recommended Posts

Zjawiam się się na waszym drodzy koledzy po raz kolejny ponieważ tym razem wreszcie pozbędę się na 99% obecnego auta. Ponownie zaczynam sie rozglądać, a tym razem moją uwagę przykuł ten egzemplarz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9180197.

Proszę was drodzy koledzy o ocenę tego egzemplarza po fotkach, opisie, cenie co o nim sądzicie.

Miło by było gdyby w okolicy sprzedawanego subaraka był ktoś kto obejrzałby go na żywo.

Z góry dzięki i mam nadzieję że niedługo do was dołączę.

Pozdrawiam

Hejka,

oczywiście o aucie można będzie coś sensownie powiedzieć po oględzinach, jeżdzie próbnej i pełnej ścieżce diagnostycznej ale...

na pierwszy rzut oka :

- niepokojąca wielkość pozytywu na tylnych kołach (fotka nr 5) - tak jakby ktoś próbował tanim kosztem naprawić tylny zawias (może nie oryginalne, samopoziomujące amortyzatory ?) ,

- dziwnie zamontowana przepływka (jakby "do góry nogami" ).

Komora silnika wymyta a to nigdy, przynajmniej dla mnie, dobrze nie wróży.

Patrz pierwsze zdanie ale ja bym ostrożność zalecał.

Pozdrawiam

Grzegorz

PS. A i zapytaj Pana na jakiej zasadzie działa w tym Forku ESP (w anonsie jest wzmianka o ESP) :mrgreen:

Jesli chcesz to moge go obejrzec... ale nie wiem kiedy bede u rodzicow, bo od nich to jakies 20km w jedna. Moze w weakend bede. Ale ja uwazam ze szkoda jechac biorac pod uwage ze swierzo sprowadzane i rejestracja LHR. :) Tam dobrych sprowadzanych nikt nie sprzedaje... :)

Po obejzeniu fotek - przod i tyl byl najprawdopodobniej robiony- chyba ze ktos napis subaru z tylnej klapy zdjal bo mu sie podobalo. W komorze silnika przeplywka - tak jak pisal Gwido - jest jakby zalozona odwrotnie. Przylacam sie takze do stwierdzenia ze z tylnymi kolami to cos jest nie bardzo tak.

3 - reczny na jedym ze zdjeciu jest mega wysoko zaciagniety - znaczy sie ze ktos cos rozbieral ale nie wyregulowal tylnych okladzin. Zastanawiaja mnie 2 p/mglowe z tylu - w serii montowany byl tylko lewy od kierowcy na rynki EU.

Poza tym ze zdjec wynika ze auto stoi u jakiegos blacharza/lakiernika - pytanie jak dobrze bylo zrobione - dobrze dla siebie czy tanio na sprzedaz.

Aludelgi nie sa od tego modelu - tylko od modelu 2004.

Ale nie ma co dramatyzowac bez obejzenia - jak pmlody nie obejzy - to ja moze kolo 25 lipca bede w tamtych okolicach.

Moge sie za to duzo o tym dowiedziec:

http://otomoto.pl/subaru-forester-turbo-limited-2000-C9236568.html