Skocz do zawartości

Prośba o obejrzenie Subaru Forester S-Turbo


Dudekken

Rekomendowane odpowiedzi

Zjawiam się się na waszym drodzy koledzy po raz kolejny ponieważ tym razem wreszcie pozbędę się na 99% obecnego auta. Ponownie zaczynam sie rozglądać, a tym razem moją uwagę przykuł ten egzemplarz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9180197.

Proszę was drodzy koledzy o ocenę tego egzemplarza po fotkach, opisie, cenie co o nim sądzicie.

Miło by było gdyby w okolicy sprzedawanego subaraka był ktoś kto obejrzałby go na żywo.

 

Z góry dzięki i mam nadzieję że niedługo do was dołączę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

oczywiście o aucie można będzie coś sensownie powiedzieć po oględzinach, jeżdzie próbnej i pełnej ścieżce diagnostycznej ale...

na pierwszy rzut oka :

- niepokojąca wielkość pozytywu na tylnych kołach (fotka nr 5) - tak jakby ktoś próbował tanim kosztem naprawić tylny zawias (może nie oryginalne, samopoziomujące amortyzatory ?) ,

- dziwnie zamontowana przepływka (jakby "do góry nogami" ).

 

Komora silnika wymyta a to nigdy, przynajmniej dla mnie, dobrze nie wróży.

Patrz pierwsze zdanie ale ja bym ostrożność zalecał.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. A i zapytaj Pana na jakiej zasadzie działa w tym Forku ESP (w anonsie jest wzmianka o ESP) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to moge go obejrzec... ale nie wiem kiedy bede u rodzicow, bo od nich to jakies 20km w jedna. Moze w weakend bede. Ale ja uwazam ze szkoda jechac biorac pod uwage ze swierzo sprowadzane i rejestracja LHR. :) Tam dobrych sprowadzanych nikt nie sprzedaje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejzeniu fotek - przod i tyl byl najprawdopodobniej robiony- chyba ze ktos napis subaru z tylnej klapy zdjal bo mu sie podobalo. W komorze silnika przeplywka - tak jak pisal Gwido - jest jakby zalozona odwrotnie. Przylacam sie takze do stwierdzenia ze z tylnymi kolami to cos jest nie bardzo tak.

3 - reczny na jedym ze zdjeciu jest mega wysoko zaciagniety - znaczy sie ze ktos cos rozbieral ale nie wyregulowal tylnych okladzin. Zastanawiaja mnie 2 p/mglowe z tylu - w serii montowany byl tylko lewy od kierowcy na rynki EU.

Poza tym ze zdjec wynika ze auto stoi u jakiegos blacharza/lakiernika - pytanie jak dobrze bylo zrobione - dobrze dla siebie czy tanio na sprzedaz.

Aludelgi nie sa od tego modelu - tylko od modelu 2004.

Ale nie ma co dramatyzowac bez obejzenia - jak pmlody nie obejzy - to ja moze kolo 25 lipca bede w tamtych okolicach.

Moge sie za to duzo o tym dowiedziec:

 

http://otomoto.pl/subaru-forester-turbo-limited-2000-C9236568.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...