Jump to content

Błąd P0037

Kubat
 Share

Recommended Posts

Witam, czy może mnie ktoś poratować jak usunąć tę usterkę. Wiem, jedynie że jest to czujnik tlenu. Z tej sondy wychodzi przewód i nie wiem gdzie należy go podłączyć.Powiem tak, mam sonde i kawałek przewodu z niej wychodzącego. Prosze o pomoc. Z góry dziekuję.

tak u nas w kraju nie potrzebna... kiedy u nas bedzie taki poziom przegladow jak na zachodzie za auto bez sprawnych spryskiwaczy nie bedzie ich przechodzic?? a nie 4ro slady bezkarnie jezdza po ulicach.. :???:

• 3 years later...

Odświeżę kotlet ;)

To jest druga sonda za katalizatorami, do niczego nie potrzebna. Mozna wylaczyc wyswietlanie tego bledu w komputerze.

Serwis stwierdził, że w grę wchodzą wyłącznie 2 opcje: wymiana sondy lub oszukanie za pomocą emulatora. Nie ma takiej opcji żeby wyłączyć ją za pomocą komputera.

Edited by bolz

Odświeżę kotlet ;)

To jest druga sonda za katalizatorami, do niczego nie potrzebna. Mozna wylaczyc wyswietlanie tego bledu w komputerze.

Serwis stwierdził, że w grę wchodzą wyłącznie 2 opcje: wymiana sondy lub oszukanie za pomocą emulatora. Nie ma takiej opcji żeby wyłączyć ją za pomocą komputera.

Nie wiem jak w Legacy, ale w WRX 2001 jest taka możliwość, bo u mnie JAKO odłączał właśnie przy pomocy komputera. :-P

można wyłączyć wyświetlanie tego błędu przez komputer. w mapie zaznacza się odpowiednią opcję (wyświetlanie błędu p0037 = 0) :) i reflaszuje system.

sam bym tego nie zrobił oczywiście. ale tuner ma taką wiedzę i możliwość.