Skocz do zawartości

Problemy z przyspieszaniem


edgecrusher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

moja subarynka miewa ostatnio cos w rodzaju kataru. Podczas przyspieszania zdarza jej sie 'kichnac' (dokladnie taki dzwiek slychac) i wtedy na ulamek sekundy przestaje przyspieszac. Potem wszystko wraca do normy. Generalnie nie zauwazylem innych problemow, a ze niedlugo wybieram sie i tak na wymiane klockow i oleju to jestem otwarty na sugestie co moze byc przyczyna takiego zachowania auta.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Auto jest calkowicie seryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo, tylko u mnie jeszcze zapala się check engine w momencie kiedy mocno na obroty wkręcem albo utrzymuje na bardzo niskich obrotach.

 

check engine wywala błąd sondy lambda

 

a co do czkawki to Raju zauważył, że jeden wąż pod IC jest jakby troszkę zsunięty. nie miałem czasu sprawdzić czy to na pewno jest to ale bardzo prawdopodobne.

 

P.S. wali wam paliwem w środku? mi szczególnie z tyłu auta, w okolicy kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram sie w przyszlym tygodniu napisac czy udalo sie znalezc przyczyne 'kichania' subarynki.

 

@LukaszG - moze tutaj cos znajdziesz odnosnie zapachu paliwa: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=792260

 

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 1:17 pm ]

Mialem napisac po naprawie, ale jakos sie to zbieglo z moim wyjazdem do Italii i zapomnialem. Wiec przyczyna okazala sie zatarta sprezarka klimy. Udalo sie zdiagnozowac po czesci dzieki mojej malzonce, bo to ona glownie ujezdzala autko. Kiedy ja wsiadalem, to wszystko bylo ok, ale jedynie dlatego, ze jezdzilem bez klimatyzacji. Dopiero gdy podczas wspolnej jazdy zmusila mnie do wlaczenia klimy to udalo sie dodac 2+2. Dzieki carfitowi udalo sie uszkodzony element rowniez bardzo sprawnie wymienic i do dzisiaj wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...