Skocz do zawartości

PPP 2006 (SPRT) - szczegóły!


Krzysztov

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na stronie Prodrive'a, ale bezskutecznie.

 

slabo szukales:

 

http://www.prodrive.com/up/06MY%20STi%20PPP.pdf

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#661828

 

Poza tym. Zapłaciłem za PPP niemało kasy

masz SPRT czy Sti'06 + PPP? gwarancja Ci sie konczy (albo juz skonczyla) wiec trzeba bylo pogmerac przed zakupem PPP...

 

mialem SPRT (jako swoje pierwsze Sti) wiec trudno mi powiedziec jak to sie mialo do serii, ale mysle ze 320/450 to "wishful thinking"... do "zdrowych" 320KM/450NM sporo brakuje... ale tragedii nie ma oczywiscie - porownywalismy kiedyz z Jabarem on mial auto po remapie i chyba cos okolo 330-340KM

 

Rozmawialem z panem z pewnej firmy z W-wy z Jerozolimskich i pokazywal mi (chyba dwa) wyniki z hamowania SPRT wychodzilo 292KM/420 albo 430NM

 

PPP jako program dosc czesto sie "przycina" - trzeba odpiac aku i wtedy wraca do "normy", czasami wraca samo z siebie (zdarzylo mi sie ze 2-3 razy)

 

Carfit kiedys robil mi kiedys diagnostyke (w Slomczynie na Cynie) z kompem bo cos akurat nie ladowal ale akurat jak wsiadl to wszystko wrocilo do normy i stwierdzil ze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE ale to nie ma co wierzyc poprostu tak jest typ R maja mniejsza moc niz deklaracje katalogowe i to WSZYSTKIE seryjne !! Potwierdzone przez ilus forumowiczuch z hothacza !!!!

Ostatnio jak czytam to wszystkie wolnossące jednostki tak mają, ach Ci producenci... co tam za inżynierowie siedzą. Już lepsi Ci z prodrajva pracujący na usługach kolegi ForesterStrong, to są dopiero szpece. Ci z Ricardo nie mają do nich podejścia :mrgreen:

właśnie w innym temacie przeczytałem podobno, mazdy empees też nie trzymają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz SPRT czy Sti'06 + PPP? gwarancja Ci sie konczy (albo juz skonczyla) wiec trzeba bylo pogmerac przed zakupem PPP...

 

STi z tym samym pakietem na, którym SPRTki były robione. Do full SPRT brakuje gwintowanego zawieszenia i twardszych poduszek pod skrzynią i silnikiem. Gwarancja na samochód skończyła się wczoraj, ale wszytsko miałem odświeżane (po wydmuchaniu ószczelki) w sierpniu zeszłego roku, więc zgodnie z prawem nadal mam gwarancję na te wymieniane części, a co za tym idzie - pakiecik również.

 

Byłem też wczoraj w ASO. Kazali napisać co jest nie tak i stwierdzili, że zobacza co da się zrobić. Choć po Waszych wypowiedziach mam coraz wieksze watpliwości, czy to ma jakikolwiek sens. Choć w sumie probowac można. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem też wczoraj w ASO. Kazali napisać co jest nie tak i stwierdzili, że zobacza co da się zrobić. Choć po Waszych wypowiedziach mam coraz wieksze watpliwości, czy to ma jakikolwiek sens. Choć w sumie probowac można.

 

Nie wiem czy cos wydumaja bo to jest gotowiec.Kup sobie na allegro orginalne ecu ten z PPP sprzedaj i jedz do kogos na dobry remap.Auto zacznie ci chodzic tak jak trzeba a bedzie ci to kosztowalo polowe tego co normalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć w cudzysłowiu trzeba było napisać :razz:

Miałem napisać kursywą, ale zapomniałem. Zamyslony jakoś ostatnio jestem. :oops:

 

ja bym bezapelacyjnie zrobił tak jak napisał Turdzi, co Tobie samemu też już polecałem

No ja sobie nie przypomniam, żebyś coś wspominał o zakupie oryginalnego ECU. Twoje jedyne rady a'propo zakupu czegokolwiek obracały się wokoło dowolnego uturbionego Subaraka z EJ20. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest w takim razie Ószczelka! :cool:

 

:mrgreen:

 

Ale żeby było on-top: to STI to nie pierwszy przypadek, gdy PPP zdaje się nie dawać oczekiwanych rezultatów. Kilka takich już było. Ja bym to przyjął z dobrodziejstwem inwentarza i tyle. Taki po prostu urok predefiniowanych pakietów, a więc wgrywanych ze sztampy, bez weryfikacji, na ile zagrają w przypadku danego silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to samo, tylko trochę inna kolejność, bo Ty auto już kupiłeś

 

wychodzi tak jak kupic graniak w sklepie albo uszyc na miare.....

( indywidualnego strojenia nawet nie ma co porownywac )

Tak samo było z pakietami GTxxx do Evo, chociaż z drugiej strony gdzie Prodrive a gdzie Auto GT

 

roznica zadna bo gotoweic to gotoweic :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to samo, tylko trochę inna kolejność, bo Ty auto już kupiłeś

Taa. W dodatku z tym czarcim pomiotem - PPP. :mrgreen:

 

U mnie jest w takim razie Ószczelka! :cool:

Kwestia czasu i dołączysz do nas - Uszczelkowców. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...