Jump to content
Sign in to follow this  
anakinsky

lakiery zaprawkowe - wycinanki z Pytan do Aftersales.

Recommended Posts

Dowiedzialem sie ostatnio, ze subaru nie dystrybuuje lakierow do naprawy drobnych uszkodzen, tzw. zaprawek.
W NIemczych salony Subaru maja lakiery zaprawkowe w malych pojemniczkach z pedzelkiem, orginalne Subaru.
W US też takie są, jak Cię interesuje gdzie (sklep internetowy) to dam Ci namiary na PW (bo pablonas zaraz mnie wyedytuje... :???: )

U nas mogliby tez wrzucić do sklepu internetowego

anakinsky, też poproszę PW. Chodzi mi o dół przedniego zderzaka głównie - on coś nie ma farta :twisted:.

To może forumowa akcja "kupujemy 02C"? Taniej wyjdzie transport...

Pocieszę wszystkich 02C-owców: zamówiłem w tym sklepie 5 pojemników, niebawem na forum pojawi się stosowna oferta w K/S, uwzględniająca oczywiście wszelkie koszty dodatkowe itp. itd. :cool:.

Przemeq, to ja pisze sie na jeden, poza kolejnością, jako dawca namiarów :cool:

anakinsky, deal.

anakinsky, poproszę PW. Mam podobny problem jak Przemeq, z tym, że w kolorze 01G :)

anakinsky, był mały problem z linkiem ale dałem radę i znalazłem: Subaru Touch Up Paint - dzięki wielkie :)

anakinskyTo jeszcze ja poproszę o kontakt na PW.

PS. A może wiesz czy mają też do felg? Bo kurcze, dla drobiazgów nie opłaca się piaskować i lakierować felg. A spece od felg odsyłali po lakier do ASO, a ASO nie ma w ofercie.

anakinskyTo jeszcze ja poproszę o kontakt na PW.
poszło
Bo kurcze, dla drobiazgów nie opłaca się piaskować i lakierować felg.
dla drobiazgów - nie, ale nie jest to znów takie drogie, adamusmax wspominał o 70 zł za felgę...

adamusmax wspominał o 70 zł za felgę

Plus 30 za zdjęcie/założenie opon i wyważenie, plus się zawsze okaże, że felga nie do końca prosta (jeśli porysowana) i trzeba prostować, po czym się okaże, że felgi 17" to drożej, niż "zwykłe" i w ten sposób jedziesz oddać felgi do lakierowania, spodziewając się, że wydasz 300 PLN, a wyskakujesz z 750 PLN :twisted:. Żeby nie zaśmiecać wątku - EOT dot. lakierowania felg. Jest na to specjalny wątek 8).

Przemeq, ale docurobei wspominał o "drobiazgach" :wink:

Żeby nie zaśmiecać wątku - EOT dot. lakierowania felg. Jest na to specjalny wątek 8).

No raczej nie off-top bo też chodzi o firmowy lakier zaprawkowy ;-)

Mowa o drobiazgach na firmowych subarowych felgach. Bez sensu z byle pierdołą lecieć i 4 felgi malować (żeby kolor był identyczny).

Żeby jeszcze serwis takie drobne zaprawki/korekty za $$$ robił to by było ok, wiadomo.

Ale serwis mówi, że nie ma takich zaprawek na felgi.

PS. Felgi standardowe, nic wymyślengo.

No raczej nie off-top bo też chodzi o firmowy lakier zaprawkowy ;-)

A, no chyba, że tak. Z chęcią kupiłbym oryginalny lakier złoty subaru - nie tylko zaprawkowy. Dziś wiem, że przytarcie oryginalnej felgi (mam 3 komplety felg - jedne oryginalne złote, drugie subarowe już białe i białe ATS) oznacza konieczność pomalowania wszystkich czterech i to na inny kolor... :roll:

Ja do zaprawek zawsze jeżdżę do mojego ulubionego sklepu z lakierami i dorabiam sobie 100-300ml lakieru wg numeru i jest jak złoto :)

Nawet do zacisków BREMBO STI złoty mi dorobili jak fabryka :) bo miałem kiedyś obite. Z felgami też tak mam, zaprawiasz i w miarę jest nieźle :) a jak już bardziej masakra się dzieje to piasek i malowanko :)

Dorobienie lakieru okolo 30zl

lezo, ale Ty nie masz 02C. A ja niedługo będę miał i oferował Forumowiczom do sprzedaży, tak że przestań mi odwrotną robotę robić :mrgreen:.

lezo, ale Ty nie masz 02C. A ja niedługo będę miał i oferował Forumowiczom do sprzedaży, tak że przestań mi odwrotną robotę robić :mrgreen:.

Zgodnie z życzeniem Hairy'iego, ustępuje miejsca cichociemnym biznesom :cool:

Zgodnie z życzeniem Hairy'iego, ustępuje miejsca cichociemnym biznesom :cool:

Dirty Hairy? :mrgreen:

Moje ampułki z magicznym płynem są już na cle, tylko nie mam czasu pojechać odebrać.

Next week :cool:.

To co to za pasztetowy transport, ze musisz sam jechać na cło odebrać ?

To co to za pasztetowy transport, ze musisz sam jechać na cło odebrać ?

USPS. Kurierem byłoby 200 USD więcej, przy całym zamówieniu na 130 USD :twisted:.