Skocz do zawartości

lakiery zaprawkowe - wycinanki z Pytan do Aftersales.


anakinsky

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedzialem sie ostatnio, ze subaru nie dystrybuuje lakierow do naprawy drobnych uszkodzen, tzw. zaprawek.
W NIemczych salony Subaru maja lakiery zaprawkowe w malych pojemniczkach z pedzelkiem, orginalne Subaru.
W US też takie są, jak Cię interesuje gdzie (sklep internetowy) to dam Ci namiary na PW (bo pablonas zaraz mnie wyedytuje... :???: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinskyTo jeszcze ja poproszę o kontakt na PW.

 

PS. A może wiesz czy mają też do felg? Bo kurcze, dla drobiazgów nie opłaca się piaskować i lakierować felg. A spece od felg odsyłali po lakier do ASO, a ASO nie ma w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax wspominał o 70 zł za felgę

 

Plus 30 za zdjęcie/założenie opon i wyważenie, plus się zawsze okaże, że felga nie do końca prosta (jeśli porysowana) i trzeba prostować, po czym się okaże, że felgi 17" to drożej, niż "zwykłe" i w ten sposób jedziesz oddać felgi do lakierowania, spodziewając się, że wydasz 300 PLN, a wyskakujesz z 750 PLN :twisted:. Żeby nie zaśmiecać wątku - EOT dot. lakierowania felg. Jest na to specjalny wątek 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaśmiecać wątku - EOT dot. lakierowania felg. Jest na to specjalny wątek 8).

 

No raczej nie off-top bo też chodzi o firmowy lakier zaprawkowy ;-)

Mowa o drobiazgach na firmowych subarowych felgach. Bez sensu z byle pierdołą lecieć i 4 felgi malować (żeby kolor był identyczny).

Żeby jeszcze serwis takie drobne zaprawki/korekty za $$$ robił to by było ok, wiadomo.

Ale serwis mówi, że nie ma takich zaprawek na felgi.

PS. Felgi standardowe, nic wymyślengo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie off-top bo też chodzi o firmowy lakier zaprawkowy ;-)

 

A, no chyba, że tak. Z chęcią kupiłbym oryginalny lakier złoty subaru - nie tylko zaprawkowy. Dziś wiem, że przytarcie oryginalnej felgi (mam 3 komplety felg - jedne oryginalne złote, drugie subarowe już białe i białe ATS) oznacza konieczność pomalowania wszystkich czterech i to na inny kolor... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do zaprawek zawsze jeżdżę do mojego ulubionego sklepu z lakierami i dorabiam sobie 100-300ml lakieru wg numeru i jest jak złoto :)

 

Nawet do zacisków BREMBO STI złoty mi dorobili jak fabryka :) bo miałem kiedyś obite. Z felgami też tak mam, zaprawiasz i w miarę jest nieźle :) a jak już bardziej masakra się dzieje to piasek i malowanko :)

 

Dorobienie lakieru okolo 30zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezo, ale Ty nie masz 02C. A ja niedługo będę miał i oferował Forumowiczom do sprzedaży, tak że przestań mi odwrotną robotę robić :mrgreen:.

 

Zgodnie z życzeniem Hairy'iego, ustępuje miejsca cichociemnym biznesom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...