Jump to content

Woda w klapie bagażnika - kombi MY03!

OlekGDY
 Share

Recommended Posts

Pomóżcie!

Już skonczyly mi sie pomysly. Podczas ulewy do lampy mieszczacej sie w klapie bagaznika dostaje sie woda, ktora nastepnie po podniesieniu klapy zaczyna wyciekac wszystkimi mozliwymi otworami, czyli glownie spod zarowek. W zasadzie to woda nie wycieka a sie LEJE!!! tyle jej jest.

Rozebralem lampe aby sprawdzic czy nie jest zle skrecona. Zadnych defektow! Wszystko OK!

Zauwazylem natomiast brak (chyba ze tak jest oryginalnie) uszczelki uszczelniajacej na gorze lampy. Nie wiem czy powinna byc tam uszczelka bo lampa jest delikatnie zaglebiona w stosunku do pozostalych elementow i nic nie wskazuje na to aby mogla tamtedy dostawac sie woda.

Jedynie gdzie wykrylem problem to zaslepione otwory z dolu lampy, prawdopodobnie sluzace wlasnie odprowadzaniu wody. Okazalo sie ze ponowne udroznienie tych otworow nie pomoglo i nadal w lampie gromadzi sie woda.

Nie mam juz pomyslow gdzie tkwi problem a nie ukrywam ze jest to dosc wkurzajace gdy po otworzeniu klapy na glowe wylewa sie szklanka wody z klapy :/

Moze ktos mial podobny problem i jest w stanie podac mi jakies rozwiazanie.

Z gory dziekuje za pomoc.