Skocz do zawartości

Wypadek na skrzyżowaniu Puławskiej z Poleczki - Impreza WRX


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj "lecialem" z Pulawskiej w Poleczki ja dalem rade kolega zam na nie zauwazyl astry

 

:shock: :roll:- wybacz, ale nie znam Wawy- na światłach, tak?

 

tak skracal z Pulawskiej w lewo w Poleczki tak niefajne skrzyzowanie W -wie na swiatlach wjezdzal juz na zoltym i myslal ze astra juz nie przejedzie a tu prosze :cry: generalnie przeleciala na poznym zoltym albo nawet na czerwonym i zapakowala w Subaraka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak się samemu leci na żółtym to trzeba się spodziewać, że ktoś inny może zrobić to samo. Chyba, że faktycznie Astra poleciała na czerwonym.
Zależy od której strony jeszcze bo jak skręcał w poleczki od strony piaseczna to tam nic nie widać, filar zasłania praktycznie cała drogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak się samemu leci na żółtym to trzeba się spodziewać, że ktoś inny może zrobić to samo. Chyba, że faktycznie Astra poleciała na czerwonym.
Zależy od której strony jeszcze bo jak skręcał w poleczki od strony piaseczna to tam nic nie widać, filar zasłania praktycznie cała drogę.

 

tak lecilismy od strony Piaseczna a astra ciela lewym pasem a filar rzeczywiscie bardzo ogranicza widocznosc - (wyciac filar i zaaresztowac)

no coz stalo sie :sad: wazne ze wszyscy wyszli bez szfanku tylko Subaraka szkoda :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filar stoi i ci co Pulawska w strone Piaseczna gnaja - a czesto na mocno zoltym [czyli juz czerwonym] - mysla ze tam nic nie ma za filarem to sie pakuja jak ta astra.

Trzeba uwazac na tych co z Pulawskiej grzeja - to samobojcy sa.

 

[ Dodano: Pon Lip 06, 2009 12:40 pm ]

jak subarak nawet na zoltym wjezdzal to astra miala czerwone - nie ma tak by dwa zolte byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filar stoi i ci co Pulawska w strone Piaseczna gnaja - a czesto na mocno zoltym [czyli juz czerwonym] - mysla ze tam nic nie ma za filarem to sie pakuja jak ta astra.

Trzeba uwazac na tych co z Pulawskiej grzeja - to samobojcy sa.

 

[ Dodano: Pon Lip 06, 2009 12:40 pm ]

jak subarak nawet na zoltym wjezdzal to astra miala czerwone - nie ma tak by dwa zolte byly

 

jechalismy we dwoch ja pierwszy "niebieski" za mna jak ja juz bylem na Poleczki to z pasow schodzi pieszy i mial juz czerwone wiec astra musiala przeleciec tez na czerwonym kierowca mowil ze pozniej ze na zoltym ale i tak mu nic nie zrobia a subarak byl na lewoskręcie jak to mawiaja mundurowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna perła nie uważasz, że skoro spotkały się dwa samochody na środku skrzyżowania to oba musiały wjechać na skrzyżowanie w podobnym czasie?

 

Rozumiem Twoje emocje i żal, ale bądźże uczciwy sam wobec siebie. Jechaliście razem - Ty wleciałeś na żółtym a Twój kolega za Tobą. Albo jeszcze na żółtym albo już na czerwonym. Zwolniłeś? Widziałeś tą Astrę zanim przeleciałeś te trzy pasy? Twój kumpel nie widział, ale nie zwolnił. Tymczasem to ta Astra miała pierwszeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna perła nie uważasz, że skoro spotkały się dwa samochody na środku skrzyżowania to oba musiały wjechać na skrzyżowanie w podobnym czasie?

 

Rozumiem Twoje emocje i żal, ale bądźże uczciwy sam wobec siebie. Jechaliście razem - Ty wleciałeś na żółtym a Twój kolega za Tobą. Albo jeszcze na żółtym albo już na czerwonym. Zwolniłeś? Widziałeś tą Astrę zanim przeleciałeś te trzy pasy? Twój kumpel nie widział, ale nie zwolnił. Tymczasem to ta Astra miała pierwszeństwo.

Z tymże na wielu ruchliwych skrzyżowaniach skręcic w lewo da się dopiero po zmianie świateł tzn. wjeżdżasz na zielonym, ale zjazd jest możliwy dopiero na żółtym/czerwonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj "lecialem" z Pulawskiej w Poleczki ja dalem rade kolega zam na nie zauwazyl astry
filar rzeczywiscie bardzo ogranicza widocznosc
jechalismy we dwoch ja pierwszy "niebieski" za mna jak ja juz bylem na Poleczki to z pasow schodzi pieszy i mial juz czerwone wiec astra musiala przeleciec tez na czerwonym kierowca mowil ze pozniej ze na zoltym ale i tak mu nic nie zrobia a subarak byl na lewoskręcie

 

Panowie możemy długo dywagowac, ale ja nie oceniam kierowcy tylko okoliczności. Tak czy inaczej - osoba skręcająca w lewo w tym miejscu NIE WIDZI jakie światło ma jadący z naprzeciwka, któremu ma obowiązek ustapić pierwszeństwa więc argument o czerwonym jest "z lekka nietrafiony". Natomiast z tego co zostało tu napisane to sądzę, że było tak jak napisałem - i szczęście miał czarna perła bo gdyby to on dostał a w niego wpakował się jadący za nim kolega to byłoby bardzo nieciekawie.

Tak czy inaczej - najlepszego życzę i współczuję z powodu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec rozwiewawm wszystkie watpliwosci

jechalismy z Piaseczna i lewoskret (jak to policja mawia ) w Poleczki ja pierwszy "przelecialem" za jednym razem skrzyzowanie na dwojeczce i widzialem te astre a kolega chyba na moj zad sie chyba zapatrzyl zamiast na droge :cry:

gosc z astry powiedzial ze na zolty przejechal czyli patrz na czerwonym

ale Subarakiem wymusil i nie ma sily przepisow nie zmienimy

szkoda tylko Maszyny :cry::cry::cry:

a kierowca astry to pilot mam nadzieje ze lepiej lata niz jezdzi :evil::evil:

 

[ Dodano: Pon Lip 06, 2009 5:23 pm ]

czarna perła :arrow: PW

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

znajoma co fotki robila nie uwzglednila Cie w swoich zbiorach :cry:

nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kierowca astry to pilot mam nadzieje ze lepiej lata niz jezdzi :evil: :evil:

 

Tia... :roll:

Jakby nie patrzec to jak skrecasz w lewo to ustepujesz tym, ktorym zajezdzasz droge. Skrzyzowanie jest owszem paskudne, ale oczy trzeba miec wszedzie dookola glowy jezdzac po miescie... Najwazniejsze, ze wszyscy cali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...