Skocz do zawartości

Wieś czy Kozak ????


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli robił byś to auto na tor to taki wygląd jest ok. Chociaż pokazany przez Ciebie egzemplarz wygląda troche średnio. Na ulicy pokazywanie się takim Subarakiem to wiocha ;)

 

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 11:04 pm ]

Moim zdaniem ten twoj spoiler jest za maly. Powinien byc taki:

 

Obrazek

 

ten jest full profi jak dla mnie ale to jest klasyczna torówka o mega osiągach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na uliczne auto to dla mnie wieś.

Da się ładniej zrobić Imprezę nie oklejając jej przy okazji tonami plastiku ;)

Szczególnie gryzie mi się tutaj ten spoiler i jeszcze vortex prawie jak z Evo :roll:

Seryjny naleśnik lub parapet, to jedyne ze spoilerów, które trawię na Imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zdjecia miał byc spojler, vinyle, i niższy zawias (bez zderzaków i progów by allegro) mysłałem zrobic replikę auta torowego :D chyba zostaje przerobic na STI :D jedeyny słuszny wybór :cool:

 

Ten parapet i vinyle to właśnie największa wiocha do auta na ulice :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przeciez nie od dzis wiadomo ze w Polsce jest wiecej M-power niz zostalo wyprodukowane...

 

Bo u nasz, jak sie beemka szczaśnie z latarniom, to sie jednom wyklepywuje z beemki a drugom z latarni i obie so na orginalnych papierach. Znam przypadek takiej wyklepanej z przestanku autobusowego, co się potem szczasła z latarniom. Po klepaniu wyszły im trzy i jeszcze odzyskali ...latarnie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przeciez nie od dzis wiadomo ze w Polsce jest wiecej M-power niz zostalo wyprodukowane...

 

Bo u nasz, jak sie beemka szczaśnie z latarniom, to sie jednom wyklepywuje z beemki a drugom z latarni i obie so na orginalnych papierach. Znam przypadek takiej wyklepanej z przestanku autobusowego, co się potem szczasła z latarniom. Po klepaniu wyszły im trzy i jeszcze odzyskali ...latarnie.

 

mamusia

W przyrodzie niby nic nie ginie ani nic nie powstaje z niczego, a jednak...

W Polsce wszystko jest możliwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robił byś to auto na tor to taki wygląd jest ok

 

Też tak myślę. Spojler jakoś strasznie mnie nie razi, ale jak chcesz zmieniać wygląd auta na bardziej agresywny to poszedłbym w ślady Kruka. Jego czarny GTek wyglądał mega kozacko (niestety widziałem tylko zdjęcia). Inna sprawa, że lakierowanie na specjalny kolor, jakim jest czarny mat, to spory wydatek. Do tego jakieś kute felgi, fajny zawias i jesteś lżejszy o jakieś 15 tyś :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem prosic o opinie na temat tak wygladajacego auta :D dzięki wszystkim za wypowiedzi, wiem co juz zrobic :)

 

Może temat powinien istniec :D inni mogi by wstawiac swoje podobne "krzywe wizje" :D i zapytac o wygląd czegos co by chcieli zrobic przy aucie zanim to zrobią :D hehe żeby nikt sie nie smiał z nich na ulicy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...