Skocz do zawartości

Wieś czy Kozak ????


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zwany "drugi plan" ... znaczy się krajobraz, powinien Ciebie synku dać ...do myślenia.

Mamusia, ale po lewo stoi fura co z butów wyrywa :cool: No chyba, że sobie kierownik taką naklejkę na 320Cd załatwił i oszukuje dziewczyny pod dyskoteką ... :wink:

 

A co to imprezy, to jeśli te naklejki wszystkie, to od sponsorów ... to ok :mrgreen: :wink: A na tym parapecie, to pewnie nawet postawione piwo traci smak ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia, ale po lewo stoi fura co z butów wyrywa :cool: No chyba, że sobie kierownik taką naklejkę na 320Cd załatwił i oszukuje dziewczyny pod dyskoteką ... :wink:

 

przeciez nie od dzis wiadomo ze w Polsce jest wiecej M-power niz zostalo wyprodukowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem praktycznie tak samo wizualnie zrobić swoje auto. Wygląd wiesniacki czy kozacki :D żeby nie było smiechu z wiejskiego tuningu :D

 

http://img217.imageshack.us/i/616cbfd2bb.jpg/

 

hm, kto co lubi... :roll:

do GT'eka ja bym raczej zapodal cos w tym stylu (jezeli juz ma byc jakis styling)

 

img8873tq3.jpg

 

img8871kf6.jpg

 

 

p.s. ale i tak Subarowskie gwiazdki wymiataja :cool: :mrgreen::lol:

 

dsc1922.jpg

 

x032dc1.jpg

 

p.p.s. end ze winner iz...

 

 

 

 

 

pinkwv4.jpg

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to już wiem czego nie zrobie :D jeszcze jest plan zrobic na ala STI (duży wlot na masce i duży spojler z tyłu i niższy zawias) to chyba lepiej bedzie wyglądac ? Lotka z modeli GD będzie pasowac (bardziej mi sie podoba niz te z GT) ? chodzi o wygląd, czy jednak szukac duzej od GTka (mam teraz tą średnią) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wiesniacki czy kozacki

 

Wieś, ino japońska :mrgreen:.

 

Tak na poważniej: jeśli udałoby się osignąć taki stuprocentowo JDM-owy efekt, znawcy by się poznali - ja, jako znawca :mrgreen:, powiedziałbym, że fajny JDM-like; dla amatorów i reszty społeczeństwa będzie to jednak wieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...