Skocz do zawartości

Forester z przebiegiem 150 000 km.


quaranao

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam okazje kupic Forestera 4WD 2,0 z roku 2006, za 52 000zl. Samochod byl serwisowany w ASO i kupiony w Polsce, ostatni przeglad przy 135 000 km. Wiem ze przed podjeciem decyzji powinienem sprawdzic go w ASO ale zanim to zrobie mam pytanie.Czy ta cena dla auta z tak duzym przebiegiem( 50 000 rocznie) jest do zaakceptowania?

Dziekuje za kazda informacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest zlozna,cena jest wysoka ale nie koniecznie.Wszystko zalezy od tego co zostalo w aucie wymienione. Ja mam tez MY06 ,przejechane 130 tys km i wymienilem juz:

Amory+poduszki - > 5 tys

Wszystkie tuleje i laczniki + mocowanie przekladni - > ok 2 tys

Tarcze i klocki a teraz beda bebny + szczeki - > 2 tys

W przyszlosci sprzezyny za ok 2000 i sprzeglo za 1500 -2000

 

Moja wartosc auta w OC to 50.003 PLN.

 

Dowiedz sie co bylo wymienianie (z powyzszych) ,bo jezeli nic albo malo to cena jest zdecydowanie za wysoka. Inna rzecz ze cena tego rocznika jest ogolnie niska bo jeszcze pol roki temu mozna bylo kupic nowego MY09 za 93 tys wiec ceny uzywek spadly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz i zainteresowanie tematem.

Twoje sugestie beda mi pomocne przy ewentualnej negocjacji ceny tego auta. :smile: Nie chcialbym kupic na dzien dobry skarbonki bez dna, gdzie sie okaze, ze za chwile trzeba wydac kupe forsy na wymiane tych wszystkich czesci.

dziekuje i pozdrawiam

guaranao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja kupiłem 2005 za ciut wyzej i jestem super zadowolony

duzo zalezy od wyposażenia i tak jak juz pisali stanu technicznego

i jesli było serwisowane systematycznie to nie powinno być z nim problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przyłączam się do gratulacji, zwłaszcza, iż jeszcze 3 miesiące temu też jeździłem autem firmy N i tez modelem na A, o którym Clarkson pisał mnóstwo ciepłych rzeczy :wink: i przez te 3 miesiące, przez które posiadam Forka wciąż nie mogę, pozbyć się ekstatycznej wręcz przyjemności, którą daje mi jego prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac jestem młodym subarowiczem ale około 6 miesiecy za subaru FX turbo 2.0 zapłaciłem 40 tys 2004rok nadmieniam, iz ma poterdzone w seriwsie 53tys pozdrawiam i uczulam do tego aby szukac szuykać i szukac nie wybrzydzac tylko sprawne auto znaleźć a to naprawde problem jest bo ja szukałem pół roku nawet zachód zwiedziłem itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...