Skocz do zawartości

Lakierowanie zderzaka


warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Jasniepanie kliencie :mrgreen: Ocena rzeczoznawcy powinna zakonczyc problem :idea: Jezeli jest roznica w odcieniach , aso czy nie aso :!: , lakiernik powinien element poprawic.....

 

A ja w swojej naiwności myślałem, że ASO to taki porządny warsztat, gdzie w pełni mogę zaufać "wysokiej klasy specjalistom" .

A tu proszę, kolejne autoryzowane ASO zaleca mi odbiór samochodu z rzeczoznawcą :shock:

 

i ja się niby czepiam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się niby czepiam??

Eee nie o to chodzi, że się czepiasz bo jak masz zastrzeżenia do jakości naprawy zawsze możesz je zgłosić wykonawcy a jeżeli ten nie uzna Twoich racji to masz możliwość konsultacji z biegłym. Amen. Andrzejowi chodzi o miejsce zgłoszenia tematu - na forum internetowym, do Dyrekcji, która na oczy Twego auta nie widziała a gdyby chciała zobaczyć to tylko w formacie .jpg który zapewne nie odda problemu. Po prostu droga jest niewłaściwa i tyle ;)

Miłego weekendu życzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dzień dobry.

 

Istotnie dość długo mnie tutaj nie było...

 

Przykro mi z powodu problemu z lakierownaiem zderzaka. Przyznam jednak, że niezależnie od faktu braku wiedzy na temat lakierowania, bardzo trudno jest na odległość weryfikować jakość dokonanej naprawy.

Obawiam się, że reklamacja musi być złożona bezpośrednio u wykonawcy.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...