Jump to content

Chłodnica oleju od wspomagania kierownicy

Dehnel
 Share

Recommended Posts

zacznę ładnie:

kochane forum :) (coś jak kochane Bravo),

kto z was przerabiał montaż instalki chłodzącej olej od wspomagania?

cosik gorąco jest w komorze mojego wolnegossaka i jechany płyn kapie dołem i wywala go górą przez korek...temat już przerabiany po Ułężu. Podobno wymiana płynu nie rozwiążę problemu, a tylko opóźni gotowanie. W czasie tułaczek po mazurach (zapierdzialania przez jakieś 30km) znów pokapało.

Carfit zapodał fotę z profi układem z radiatorami i bajerami... czy sama pasztetowa instalka aluminiowa poprowadzona przed chłodnicę (rurki bez kawiorowych radiatorów) cosik pomoże? ktoś taki wynalazek montował?

Emotorsport, na ciebie liczę, bo ty już chyba wszystko przerabiałeś i pomuki zbierasz :)

zacznę ładnie:

kochane forum :) (coś jak kochane Bravo),

kto z was przerabiał montaż instalki chłodzącej olej od wspomagania?

cosik gorąco jest w komorze mojego wolnegossaka i jechany płyn kapie dołem i wywala go górą przez korek...temat już przerabiany po Ułężu. Podobno wymiana płynu nie rozwiążę problemu, a tylko opóźni gotowanie. W czasie tułaczek po mazurach (zapierdzialania przez jakieś 30km) znów pokapało.

Carfit zapodał fotę z profi układem z radiatorami i bajerami... czy sama pasztetowa instalka aluminiowa poprowadzona przed chłodnicę (rurki bez kawiorowych radiatorów) cosik pomoże? ktoś taki wynalazek montował?

Emotorsport, na ciebie liczę, bo ty już chyba wszystko przerabiałeś i pomuki zbierasz :)

w Twoim przypadku zdecydowal bym sie na montaz pompy+przewodow+zbiornika z wrx/sti

jest tam zewnetrzny zbiornik mniej podatny na przegrzewanie (nie na pompie) i przewody, w ktore dodatkowo mozesz wpiac rurke aby jej uzyc jako chlodnicy.

dodatkowo zazegnasz problem "pocacego" sie korka zbiornika z plynem

montaz pompy+przewodow+zbiornika z wrx/sti

może wiesz ile $$ taka przyjemność kosztuje(chodzi o same części) ?

montaz pompy+przewodow+zbiornika z wrx/sti

może wiesz ile $$ taka przyjemność kosztuje(chodzi o same części) ?

okolice 600 pln (zakladajac zakup uzywanych czesci) - jesli chcesz, jestem w stanie pomoc w zdobyciu.

Jak chcesz to u mnie leży taka chłodnica wspomagania z Hyundaia :wink:

Hyundai mial a Subaru nie :shock: Koniec Swiata :evil:

Chlopaki, przestancie wymyslac, bo ja nic tylko przerabiam auto. Ono juz jest do... N/A niepodobne :cool: Szpera z WRXa juz siedzi, hamulce w trakcie, stabilizator w trakcie, regulacja kol w trakcie, zegary w trakcie... felg mam w zasadzie trzy komplety, opon ze cztery :oops: Trzeba bylo jednak kupic NP300, to bym tylko szperacze zalozyl i po ulepszaniu.

grzywaczewski,

a gdzie ty masz zbiornik oleju do wspomagania?

u mnie jest na pompie czyli na silniku...gorąco mu jest i po szybszych paru km po prostu się gotuje...

Wiesz DNL, ja nie mam takiej pary w rekach i nie wywala mi zakretki wiec sie specjalnie nie interesowalem :mrgreen: Zdaje sie jednak, ze z dala od silnika, blizej chlodnicy.

Co zas do chlodzenia i modow, podpatrzylem w jednym typeR bardzo fajna dziure w dachu (z klapka) a na dachu duzy chwyt. Podoba mi sie patent i jesli uda sie gdzie zdobyc, to zrobie sobie nawiew na baniak :cool:

A co, dostawal bezdechu w tym czarnym garnku?

Nie chce calego auta, tylko dziure w swoim :razz:

koszt takiej dziury to mniej wiecej 2k PLN a i musisz ogarnietego czlowieka znalezc coby to nie cieklo

Dzieki adamusmax za schlodzenie zapedow do chlodzenia. 2k wole wlozyc w zawieszenie.

Ale ten nawiew i tak jest super :razz:

nawiew rewelacyjnie spisuje sie na probach gdy szyby musisz miec zamkniiete