Skocz do zawartości

Podświetlenie deski rozdzielczej i zegarów


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dzisiaj walczyłem z podświetlaniem deski i nie udało mi się dojść do ladu. Sprawdzałem na przekaźnikach zarówno pod maska jak i pod deska rozdzielcza i nic. Mierzyłem miernikiem napięcie pod bezpiecznikiem nr 12 i po przekręceniu stacyjki pokazuje -4volty, po przekręceniu włącznika świateł pokazuje 8,5  vol a jak otworze schowek to podchodzi pod 11,5. Nie sadze żeby przekaźniki były uwalone ponieważ sprawdziłem wszytkie

aucie totalnie je ze sobą mieszając a mało prawdopodobne żeby wszystkie padły. Macie jeszcze jakieś sugestie gdzie szukać przyczyny?? Jutro wypruje radio, może tam idzie jakieś zwarcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest regulacja ale odpięcie jej nic nie wnosi w sensie podświetlenie i tak nie wstaje. Jedyne co to przełączanie iluminacji intensywnej na mniej powoduje albo włączenie lub zgaszenie podświetlania licznika km i temperatury a w normalnych okolicznościach powinno zadziałać ściemnianie lub rozświetlenie . Kusi mnie mimo wszystko kupno  i podmiana modułu iluminacji . Jutro pomierze jeszcze napięcia na obwodach powiązanych jak było to opisane we wcześniejszych wypowiedziach . 

Edytowane przez dragon666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...