Skocz do zawartości

Projekty


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wygląda a czy nie można by wyprodukować w wersji zubożonej tj. bez logotypów sponsorów. Rozumiem, że dla zawodników to konieczność ale ja nie chciałbym być chodzącą reklamą (i to za darmo) jakiejś firmy z którą się zupełnie nie utożsamiam. W wersji "zubożonej" dodać dyskretny napis Subaru i tyle. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant 3 rzondzi może tylko dodać Plejady nad drugą kieszonką i naprawdę jest super. Dyskretnie a nawet mozna rzec elegancko. Tylko materiał jakiś dobry + pelna rozmiarówka i towar leci do ludzi. :grin:

 

O co chodzi z Plejadami na kieszonką?

Jest już jedno logo z gwiazdami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z Plejadami na kieszonką?

Jest już jedno logo z gwiazdami

W wariancie 2 z logo nie ma kieszonek a one są OK na telefon, dokumenty itd. :grin:

 

w wariancie 3 logo jest poziome, lepiej się komponuje. Logotyp pionowy musiałby być sporo większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać na sklep bo lato minie. Tylko materiał dobry co by nie było wiochy no i rozmiarówka pełna. Skrajne rozmiary to ewentualnie na specjalne zamówienie. I do przodu w jedynie słusznym kolorze. :mrgreen: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka mnie się podobuje wielce! :mrgreen:

A jak będzię w rozm. M to zamówię.

A jak, do tego, będzie M-ka z brzusznymi okolicami zwężanymi (nooo... dla tych chłopów śląskich - w barach szerokich, w... hmmm... brzuchu wąskich), to napewno zamówię.

A jak, do tego jeszcze, będzie bez tych fidrygałków z guziczkami przy rękawach - to już zamawiam! (nooo... znaczy się - warunkowo)

:mrgreen:

Nooo... w ostateczności fidrygałki sam sobie mogę oberżnąć... :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
A może coś takiego byście zrobili?

 

Ooo! Spoko! Nie widziałem wcześniej tej propozycji. Brakuje takich dopasowanych koszulek- wszystkie są jakieś luźne z długim- "niby krótkim" rękawem :roll:. No i czy wszystkie muszą być niebieskie? Czarna dopasowana kurtka SPRT bez 100 reklam, albo taka koszulka jak na powyższym obrazku byłaby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...