Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem NIEDZIELA 5-07-2009


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies?

Ja raz mialem 3.36.6 i 3.37.2 a reszte przejazdow to-tu-to-tam kaszanilem, wiec oscylowaly 3.40...

 

Jako alibi mam tylko, ze postanowilem sobie jezdzic spokojniej - ale lepiej technicznie. W wiele miejsc przejezdzalem na trojce, choc mozna bylo zejsc do dwojki, przepustnice tez otwieralem relatywnie plynnie a nie 0-1 itd. Przy tych dlugich prostych i tak nie bylo sensu probowac nadganiac, a bardziej (lub mniej, niestety) koncentrowalem sie na torze jazdy.

 

Lepiej ogarniajacy schodzili do 3.00 a moze jeszcze nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze czasy (Emil i Marcin Czernik) byly w okolicach 2.55-2.59

czesc stawki w STI i Evo miala czasy w okolicy 3.04-3.07,

Ja swoim bolidem F1 krecilem powtarzalne 3.19-3.20 :cry:

strata do mocnych 4x4 była relatywnie żadna
jak widac byla spora - dosc wspomniec ze na dlugiej prostej z plyta poslizgowa Bzyk dal rade strescic mi cala swoja randke ze stewardessa :mrgreen: Nie wiem tylko czy to dobrze o nim swiadczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc stawki w STI i Evo miala czasy w okolicy 3.04-3.07,

Ja swoim bolidem F1 krecilem powtarzalne 3.19-3.20 :cry:

strata do mocnych 4x4 była relatywnie żadna
jak widac byla spora - dosc wspomniec ze na dlugiej prostej z plyta poslizgowa Bzyk dal rade strescic mi cala swoja randke ze stewardessa :mrgreen:
czyli całe 15 sekund w plecy przy 60hp pod maską :wink: ja najlepiej pojechałem 3.27 (bzyk zrobił moim oeneaterem 3.24) trzeba ćwiczyć jednym słowem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze czasy (Emil i Marcin Czernik) byly w okolicach 2.55-2.59

czesc stawki w STI i Evo miala czasy w okolicy 3.04-3.07,

 

Evo seria 280hp (tak wiem, takich ponoc nie ma, a jak widac sa) dala rady 3:01 ze stanowczo zbyt mala odwaga kierowcy ;)

Niestety padnieta po 6-tym przejezdzie opona przeszkodzila w dalszych jazdach i znalezieniu odwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem (będąc po raz pierwszy ;p), moim bidnym audi (ośką bez mocy) 3:44s. Niestety autko nie przeżyło wypadu (zgodnie z przewidywaniami) - wydmuchana uszczelka zaraz za turbiną stopiła kable zapłonowe i osłonę filtru powietrza... Dzięki wszystkim za pomoc w jako-takiej reanimacji auta (niestety i tak musieliśmy potem holować 100km :()! Następnym razem, mam nadzieje, będzie bardziej szczęśliwie ;).

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac byla spora - dosc wspomniec ze na dlugiej prostej z plyta poslizgowa Bzyk dal rade strescic mi cala swoja randke ze stewardessa :mrgreen: Nie wiem tylko czy to dobrze o nim swiadczy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Już Ci więcej nic nie powiem i nie pytaj mnie więcej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Hehe a ile słów zawierała ta relacja :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza proba na Ułężu jak dotąd - wrooobel sie rozkreca.

 

Ale nie dla zupelnie seryjnych aut (moze z wyjatkiem m3 i evo ).

 

Przydaloby sie jakies urealnienie wjazdu w waska uliczke z szerokiego pasa

 

A po co ???? :mrgreen: Będziesz wtedy nie do pokonania :mrgreen:

A tak chociaz jeden zakręt gdzie można nadrobić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz wtedy nie do pokonania

no właśnie Emil, przyjechałbyś kiedyś na seryjnej (lekko wytartej jak u wszystkich :mrgreen:) oponie to byśmy się pościgali jak ludzie...

 

pamiętam w Modlinie jak odebrałeś RS i uczyłeś sie hebla bez ABS to można było porywalizować a teraz slicki, busy serwisowe... niedługo będzie stał murzyn z termosem przy każdym kole żeby dobrze oponę dogrzać przez próbą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...