Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem NIEDZIELA 5-07-2009


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajna pogoda, świetna trasa.

 

szkoda, że tak krótko dla mnie :neutral:

wywaliło mi dużą dziurę w rurce pod IC...

 

dzięki za pomoc z holowaniem auta i wielkie dzięki dla Adama z 4T za doprowadzenie mojego auta do stanu jeżdżącego

 

taśma mc'gyver'ka + trytytki rulez! :mrgreen:

 

:idea: dla zainteresowanych - do 0,2 bara taśma mc'gyver'ka trzyma, więc 'cywilnie' da się autem jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna pogoda, świetna trasa.

 

szkoda, że tak krótko dla mnie :neutral:

wywaliło mi dużą dziurę w rurce pod IC...

 

dzięki za pomoc z holowaniem auta i wielkie dzięki dla Adama z 4T za doprowadzenie mojego auta do stanu jeżdżącego

 

taśma mc'gyver'ka + trytytki rulez! :mrgreen:

 

:idea: dla zainteresowanych - do 0,2 bara taśma mc'gyver'ka trzyma, więc 'cywilnie' da się autem jechać

 

polecam zestaw przewodow samco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar nie przekroczyles bo samochod ma moze z 1/4 normalnego silnika ale fajnie sie trzyma trasy! Marcin Czernik mial na koncu prostej 180 km/h, a kilka innych samochodow jechalo tam w granichach 160 km/h. Trasa faktycznie miejscami szybka ale jak zwykle fajna. Deszcz pod koniec dal mozliwosc potrenowania plywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja tez pare razy skaszanilem.

 

Raz po tej prostej z mata poslizgowa w zakrecie jechalem nieplanowanym bokiem, bylo akurat po deszczu... i pewnie ladnie by autko sie przeslizgnelo, ale ze nie umiem jeszcze tak jezdzic to zlapalem wezyka i ratowalem sie w trawie, przejechalem kilkadziesiat metrow i wrocilem na twarde. Szczesliwie, bo udalo sie jeszcze ominac opone ktora jakis klos rzucil w pole :evil:

 

Innym razem kaluza wrzucila mi pacholek sentralnie miedzy kola... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza trasa byla bardzo szybka.
ja tam nie wiem czy szybka, ani razu nie przekroczylem 120km/h :mrgreen:
ale też ani razu nie zszedłeś poniżej 80 :twisted: niestety musiałem się wcześnie zwijać i odpuściłem pchanie się na prawy (i nastrój po 3 godzinach snu nie ten :neutral: ) ale i tak było spoko.. duże dzięki dla bzyka za cenne wskazówki :idea: najbardziej żałuję codrive'u (poza oklatkowanymi gt) z jabarem (tor jazdy musiał być perfekcyjny z tymi czasami - strata do mocnych 4x4 była relatywnie żadna :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...