Skocz do zawartości

klima cieknie??


gugipl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatnio robiłem kilka dłuższych tras i zauważyłem wodę pod schowkiem pasażera oraz na podłodze. Nie jest to mała ilość ponieważ nawet wycieraczka pływała. Podobno jakiś wężyk się zapchał. Czy wie ktoś gdzie szukać i czy to w ogóle prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba prześledzić sposób odprowadzenia wody od klimy - słyszałem kiedyś o takiej usterce - zatkał się wężyk, który odprowadzał wodę pod auto i w efekcie zalewało wnętrze.

W primerze chodziło o zupełnie inną awarię - mianowicie wadą fabryczną P11 było niedoszczelnienie dolnej części szyby czołowej - stąd podczas dużego deszczu ciekło pod nogi pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W primerze chodziło o zupełnie inną awarię - mianowicie wadą fabryczną P11 było niedoszczelnienie dolnej części szyby czołowej - stąd podczas dużego deszczu ciekło pod nogi pasażera.

 

Chylę czoła :smile: fakt tak było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ostatnio robiłem kilka dłuższych tras i zauważyłem wodę pod schowkiem pasażera oraz na podłodze. Nie jest to mała ilość ponieważ nawet wycieraczka pływała. Podobno jakiś wężyk się zapchał. Czy wie ktoś gdzie szukać i czy to w ogóle prawda??

Podstaw jakieś naczynie i zbieraj tą wodę , bo to destylowana . :mrgreen:

Pasażerowi dawaj mydło do umycia nóg . :mrgreen:

Zapchał się wężyk , ale może być też pęknięta obudowa i skropliny nie idą do wężyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...