Jump to content

klima cieknie??

gugipl
 Share

Recommended Posts

witam

ostatnio robiłem kilka dłuższych tras i zauważyłem wodę pod schowkiem pasażera oraz na podłodze. Nie jest to mała ilość ponieważ nawet wycieraczka pływała. Podobno jakiś wężyk się zapchał. Czy wie ktoś gdzie szukać i czy to w ogóle prawda??

Miałem tak w Primerze... wyszło -uszczelka gdzieś w rejonach schowka, serwis zakleił i nic nie ciekło.....

No ale Primera to nie OTeBek... :wink:

trzeba prześledzić sposób odprowadzenia wody od klimy - słyszałem kiedyś o takiej usterce - zatkał się wężyk, który odprowadzał wodę pod auto i w efekcie zalewało wnętrze.

W primerze chodziło o zupełnie inną awarię - mianowicie wadą fabryczną P11 było niedoszczelnienie dolnej części szyby czołowej - stąd podczas dużego deszczu ciekło pod nogi pasażera.

W primerze chodziło o zupełnie inną awarię - mianowicie wadą fabryczną P11 było niedoszczelnienie dolnej części szyby czołowej - stąd podczas dużego deszczu ciekło pod nogi pasażera.

Chylę czoła :smile: fakt tak było :mrgreen:

Guest IRAZU
witam

ostatnio robiłem kilka dłuższych tras i zauważyłem wodę pod schowkiem pasażera oraz na podłodze. Nie jest to mała ilość ponieważ nawet wycieraczka pływała. Podobno jakiś wężyk się zapchał. Czy wie ktoś gdzie szukać i czy to w ogóle prawda??

Podstaw jakieś naczynie i zbieraj tą wodę , bo to destylowana . :mrgreen:

Pasażerowi dawaj mydło do umycia nóg . :mrgreen:

Zapchał się wężyk , ale może być też pęknięta obudowa i skropliny nie idą do wężyka.

Podstaw jakieś naczynie i zbieraj tą wodę , bo to destylowana .

Pasażerowi dawaj mydło do umycia nóg .

W dobie kryzysu jak najbardziej na czasie :mrgreen: