Jump to content

Klimatyzacja - kompresor

inzynier_mamon
 Share

Recommended Posts

Cześć

Prawdopodobnie pada mi łożysko w kompresorze w klimatyzacji. Okaże się to jutro. Problemem jest to, że wkrótce będę bardzo jej potrzebował. czy ktoś z Was mógłby podrzucić mi namiar do warszatatu w Warszawie, ktory mógłby to zrobić szybko i w przystepnej cenie? Szukajka nie działa, tak jak bym tego oczekiwał. A może wie ktoś, skąd taki kompresor w dobrym stanie szybko zdobyć?

Dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Polecam zakład na Górczewskiej 146

Jedyny mankament, że o tej porze to będzie duży problem z terminem (najlepiej podjechać do nich nawet po 17tej [teoretycznie pracują do 17tej] i po prostu czekać, czekać, czekać - jak już się doczekasz na weryfikację to później pójdzie już sprawniej z umówieniem się na termin naprawy - bo jak tylko zadzwonisz to Ci dadzą termin pewnie za 2 miesiące).

uote]

yes, do rajdówek niepotrzebne....tylko musisz podać typ, bo ja rozróżniam co najmniej trzy...

mówisz że niepotrzebne - znaczy sie moge wywalić ze swojej i zyskam kilka kucyków? :grin:

uote]

yes, do rajdówek niepotrzebne....tylko musisz podać typ, bo ja rozróżniam co najmniej trzy...

mówisz że niepotrzebne - znaczy sie moge wywalić ze swojej i zyskam kilka kucyków? :grin:

FIREK, nie polecam odchudzania w ten sposób seryjnych czy cywilnych aut, chociaż w moim STi nie mam poduch, abs-u i innych niepotrzebnych gratów... :lol: z jednego powodu - kiedyś będziesz go sprzedawał...i wtedy dostniesz pół ceny za pół auta....no chyba że pójdziesz na całość z modami, ale wtedy na ogół potrzebne jest jeszcze jedno auto do jazdy na codzień... co do pytania - usunięcie każdego napędzanego przez silnik agregatu podnosi moc, klima jest jednym z nich, kilka KM na pewno....w wyścigach często jeżdżą ,,na pasożyta" - bez alternatora, żeby zyskac (odzyskać) jeszcze te parę koni mocy...sorki za OT, ale dotyczy klimy..... :lol:

wiem wiem i akurat mojego Forka w ten sposób nie potraktuje. Dla mnie jest super wyscigówka w takim stanie jak teraz - no moze stabilizatory od STI jeszcze tylko mu założe :wink: