Skocz do zawartości

Klimatyzacja - kompresor


inzynier_mamon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Prawdopodobnie pada mi łożysko w kompresorze w klimatyzacji. Okaże się to jutro. Problemem jest to, że wkrótce będę bardzo jej potrzebował. czy ktoś z Was mógłby podrzucić mi namiar do warszatatu w Warszawie, ktory mógłby to zrobić szybko i w przystepnej cenie? Szukajka nie działa, tak jak bym tego oczekiwał. A może wie ktoś, skąd taki kompresor w dobrym stanie szybko zdobyć?

 

Dziękuję za pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakład na Górczewskiej 146

 

Jedyny mankament, że o tej porze to będzie duży problem z terminem (najlepiej podjechać do nich nawet po 17tej [teoretycznie pracują do 17tej] i po prostu czekać, czekać, czekać - jak już się doczekasz na weryfikację to później pójdzie już sprawniej z umówieniem się na termin naprawy - bo jak tylko zadzwonisz to Ci dadzą termin pewnie za 2 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uote]

yes, do rajdówek niepotrzebne....tylko musisz podać typ, bo ja rozróżniam co najmniej trzy...

 

mówisz że niepotrzebne - znaczy sie moge wywalić ze swojej i zyskam kilka kucyków? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uote]

yes, do rajdówek niepotrzebne....tylko musisz podać typ, bo ja rozróżniam co najmniej trzy...

 

mówisz że niepotrzebne - znaczy sie moge wywalić ze swojej i zyskam kilka kucyków? :grin:

FIREK, nie polecam odchudzania w ten sposób seryjnych czy cywilnych aut, chociaż w moim STi nie mam poduch, abs-u i innych niepotrzebnych gratów... :lol: z jednego powodu - kiedyś będziesz go sprzedawał...i wtedy dostniesz pół ceny za pół auta....no chyba że pójdziesz na całość z modami, ale wtedy na ogół potrzebne jest jeszcze jedno auto do jazdy na codzień... co do pytania - usunięcie każdego napędzanego przez silnik agregatu podnosi moc, klima jest jednym z nich, kilka KM na pewno....w wyścigach często jeżdżą ,,na pasożyta" - bez alternatora, żeby zyskac (odzyskać) jeszcze te parę koni mocy...sorki za OT, ale dotyczy klimy..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...