Skocz do zawartości

Po której stronie macie wajchę hamulca ręcznego?


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dzisiaj podpatrzyłem u Jako 3 Forysie - mój modelowo 2002 - 2005 US ma wajchę bliżej fotela kierowcy, uchwyty na kubki bliżej pasażera, Był jeszcze jeden modelowo 2002 - 2005 z wajchą od strony fotela pasażera, za to 1 miejsce na kubek bliżej kierowcy, i jeden 2006 -2007 (chyba US, bo na Geolandarach :lol: ) z wajchą od strony kierowcy i miejscem na jeden kubek od strony pasażera. Zastanawia mnie, czy umiejscowienie ręcznego idzie wg. roczników, czy według EU/USSpec? :?:

I czy tylko w automatach jest miejsce na dwa kubki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawial moj wujek - masz problemy jak sprzataczka w Mostostalu :mrgreen:

 

W takim Landrover Defender reczny zawsze jest po tej samej stronie... tylko auto zaprojektowali Anglicy. Wiec normalny-bialy-pelnowymiarowy-czlowiek ma go wbitego w prawe kolano :???:

 

Czy w Foresterze zawsze jest reduktor? Bo jesli nie, to umiejscowienie kubko-dziur zalezy od tego czy jest. Tak to chyba wyglada w Imprezach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemami trzeba borykać się całe życie :roll: Reduktorów u żadnego nie zauważyłem, może dlatego, że zafascynowało mnie moje odkrycie. Na dodatek każdy miał inne podłokietniki - niski, wysoki i opuszczany z boku fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy w serii ma te super japońskie opony. :razz:

Nowe Geolandary jeżdżą bardzo dobrze. Należy mieć na uwadze, że to opona najmniej terenowa z terenowych. Działa zatem trochę inaczej niż klasyczna szosówka.

nalezy tez miec na uwadze, ze na rynku US OEM'owe Geolandary maja oznaczenie M+S (inna mieszanka?), natomiast na rynku europejskim Geolandary - to opony letnie :idea:

tj. mozliwe, ze wlasnie stad wywodzi sie urban legend (btw, najbarzdiej popularna w USA :razz: ), ze Geolandary sa do kitu... imho te opony nie sa takie zle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...