Jump to content

Po której stronie macie wajchę hamulca ręcznego?

gourmet
 Share

Recommended Posts

Tak sobie dzisiaj podpatrzyłem u Jako 3 Forysie - mój modelowo 2002 - 2005 US ma wajchę bliżej fotela kierowcy, uchwyty na kubki bliżej pasażera, Był jeszcze jeden modelowo 2002 - 2005 z wajchą od strony fotela pasażera, za to 1 miejsce na kubek bliżej kierowcy, i jeden 2006 -2007 (chyba US, bo na Geolandarach :lol: ) z wajchą od strony kierowcy i miejscem na jeden kubek od strony pasażera. Zastanawia mnie, czy umiejscowienie ręcznego idzie wg. roczników, czy według EU/USSpec? :?:

I czy tylko w automatach jest miejsce na dwa kubki?

Jak to mawial moj wujek - masz problemy jak sprzataczka w Mostostalu :mrgreen:

W takim Landrover Defender reczny zawsze jest po tej samej stronie... tylko auto zaprojektowali Anglicy. Wiec normalny-bialy-pelnowymiarowy-czlowiek ma go wbitego w prawe kolano :???:

Czy w Foresterze zawsze jest reduktor? Bo jesli nie, to umiejscowienie kubko-dziur zalezy od tego czy jest. Tak to chyba wyglada w Imprezach.

Z problemami trzeba borykać się całe życie :roll: Reduktorów u żadnego nie zauważyłem, może dlatego, że zafascynowało mnie moje odkrycie. Na dodatek każdy miał inne podłokietniki - niski, wysoki i opuszczany z boku fotela.

Każdy w serii ma te super japońskie opony. :razz:

Nowe Geolandary jeżdżą bardzo dobrze. Należy mieć na uwadze, że to opona najmniej terenowa z terenowych. Działa zatem trochę inaczej niż klasyczna szosówka.

Każdy w serii ma te super japońskie opony. :razz:

Nowe Geolandary jeżdżą bardzo dobrze. Należy mieć na uwadze, że to opona najmniej terenowa z terenowych. Działa zatem trochę inaczej niż klasyczna szosówka.

nalezy tez miec na uwadze, ze na rynku US OEM'owe Geolandary maja oznaczenie M+S (inna mieszanka?), natomiast na rynku europejskim Geolandary - to opony letnie :idea:

tj. mozliwe, ze wlasnie stad wywodzi sie urban legend (btw, najbarzdiej popularna w USA :razz: ), ze Geolandary sa do kitu... imho te opony nie sa takie zle :smile: