Skocz do zawartości

Legacy III Sedan


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Druga sztuka, którą widziałem stoi pod pewnym pensjonatem w Bielsku . Właściciel zarówno autka jaki niezłej chałupki jest francuzem uczącym się naszego języka . Rozmawialiśmy chwilę ... potem ręce mnie troszkę bolały.

 

:mrgreen:

 

Nie gadaj z kolaborantami! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym reduktorem żartowałem :mrgreen:

Znajomy , który mieszka kilka kilometrów ode mnie ma takiego sedana i imprezę coupe . Tym legacem często jeżdzi do Warszawy więc powinien być widziany . Świnek nie ma , bo nie ma nawet komputera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzył mi się kiedyś, Legacy III sedan, 2.5 ze skrzynia manualna, GX. Wyszło ze jest to biały kruk :D

Zwłaszcza wersja po lifcie 02-03. Z tego co pamiętam w Polsce 2.5 był tylko z automatem (lub w większości, co można ocenić po rynku wtórnym). Jak dla mnie Legacy w tej wersji to idealny sedan (chodzi mi o proporcje), kombi już tak mi nie podchodzi.

0148502359001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Dzisiaj pierwszy raz od dwóch lat widziałem takie samo auto jak moje! i powiem że dziwnie się z tym czuję. Widziałem go w Bielsku ma go jakiś gość z Żywca nr. rej. SZY 11TF

Znalazłem go przypadkiem na allegro - jest do sprzedania http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9148398

Tylko dwie sztuki są na forum !!!!!!!!!!!!!!!!???????????

 

[ Dodano: Sro Paź 14, 2009 6:15 pm ]

Jest jeszcze ktoś na forum co ma legasia III sedan :?:

 

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 7:38 pm ]

Znalazł się jeszcze ktoś co ma Legaca sedana III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Za moją namową mój brat zanabył takiego Legaca, może go od niego odkupię, chociaż jeszcze biję się z tą myślą :P

Legacy Sedan MY00, 2.0 AT

Na forum się brat nie udziela, na razie ja jestem jego źródłem informacji o Subaru :wink: Poza tym auto jest zarejestrowane i użytkowane w Holandii :wink:

Zadowolony jest bo do tej pory wkładał furmanke kasy w samochody, a w tym skończyły mu się do tej pory : 1. Żarówka 2. Klocki hamulcowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzył mi się kiedyś, Legacy III sedan, 2.5 ze skrzynia manualna, GX. Wyszło ze jest to biały kruk :D

Zwłaszcza wersja po lifcie 02-03. Z tego co pamiętam w Polsce 2.5 był tylko z automatem (lub w większości, co można ocenić po rynku wtórnym). Jak dla mnie Legacy w tej wersji to idealny sedan (chodzi mi o proporcje), kombi już tak mi nie podchodzi.

0148502359001.jpg

Miałem dokładnie to samo... Skończyło się na kombiaku 2.0, ale przynajmniej w wersji 20th aniversary i tzw. salon Polska :wink: , rewelacyjna fura, żeby tylko jeszcze jeździć chciała... :twisted:

Juras K ten twój wygląda naprawdę świetnie, zawsze mi się podobał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

juras k powiem tak, dla mnie Leagacy III jest najpiekniejszym modelem, moim nastepnym autem na pewno bedzie ten model, kiedy nie wiem niestety, ale napewno ten :mrgreen:

 

nawiazujac do poprzednich postow, moj dziadzius sedan, ma skrzynie z reduktorem, przezucona z obk jakos czas temu :wink:

tylko zeby zeby przelaczyc musze zanurkowac w komore silnika bo nie mam sterowania do kabiny pociagnietego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juras k powiem tak, dla mnie Leagacy III jest najpiekniejszym modelem, moim nastepnym autem na pewno bedzie ten model, kiedy nie wiem niestety, ale napewno ten :mrgreen:

 

nawiazujac do poprzednich postow, moj dziadzius sedan, ma skrzynie z reduktorem, przezucona z obk jakos czas temu :wink:

tylko zeby zeby przelaczyc musze zanurkowac w komore silnika bo nie mam sterowania do kabiny pociagnietego :P

 

To dokończ to dzieło i ciesz się ze jesteś indywidualistą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...