Jump to content

Legacy III Sedan

Juras K
 Share

Recommended Posts

Suba.Pytam z ciekawości,bo mając Legasia już dwa lata nie znam nikogo co ma taki model w sedanie i nawet jeżdżąc nie spotkałem takiego :sad:

1- 1999r, silnik 2-0 (125-km) 160 tyś -przejechane, kolor fioletowy

2-

3-

Proszę o wpisy :lol:

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest IRAZU
A po co komu ciężkie i niepraktyczne auto (bez bagażnika, bez reduktora) z silnikiem zbyt słabym nawet dla wolnossącej Imprezy? :mrgreen:

2 - Obrazek

Jak to nie ma reduktora ?

:???:

Wątek jest o sedanach, a sedany nie miewają, chyba, że ktoś to we własnym zakresie naprawił wymieniając skrzynię.

Pewnie Imprez coupe jest więcej niż legaców sedanów. ;-)

A po co komu ciężkie i niepraktyczne auto (bez bagażnika, bez reduktora) z silnikiem zbyt słabym nawet dla wolnossącej Imprezy? :mrgreen:

2 - Obrazek

Jak to nie ma reduktora ?

:???:

Znów "zabłysnąłeś" :mrgreen:

Legacy Sedan, tak jak Impreza Sedan nie posiada reduktora. Proste.

Druga sztuka, którą widziałem stoi pod pewnym pensjonatem w Bielsku . Właściciel zarówno autka jaki niezłej chałupki jest francuzem uczącym się naszego języka . Rozmawialiśmy chwilę ... potem ręce mnie troszkę bolały.

:mrgreen:

Druga sztuka, którą widziałem stoi pod pewnym pensjonatem w Bielsku . Właściciel zarówno autka jaki niezłej chałupki jest francuzem uczącym się naszego języka . Rozmawialiśmy chwilę ... potem ręce mnie troszkę bolały.

:mrgreen:

Nie gadaj z kolaborantami! :twisted:

Guest IRAZU

Z tym reduktorem żartowałem :mrgreen:

Znajomy , który mieszka kilka kilometrów ode mnie ma takiego sedana i imprezę coupe . Tym legacem często jeżdzi do Warszawy więc powinien być widziany . Świnek nie ma , bo nie ma nawet komputera .

Marzył mi się kiedyś, Legacy III sedan, 2.5 ze skrzynia manualna, GX. Wyszło ze jest to biały kruk :D

Zwłaszcza wersja po lifcie 02-03. Z tego co pamiętam w Polsce 2.5 był tylko z automatem (lub w większości, co można ocenić po rynku wtórnym). Jak dla mnie Legacy w tej wersji to idealny sedan (chodzi mi o proporcje), kombi już tak mi nie podchodzi.

0148502359001.jpg

Ten pierwszy to nie GX tylko prawdopodobnie jakaś amerykańska wersja (GT widzę na klapie, bez skór i z 'manualną' klimą).

Ten drugi to GX, ale automat :wink:, już nie mówiąc o wersji po lifcie.

Suba. Dzisiaj pierwszy raz od dwóch lat widziałem takie samo auto jak moje! i powiem że dziwnie się z tym czuję. Widziałem go w Bielsku ma go jakiś gość z Żywca nr. rej. SZY 11TF

Znalazłem go przypadkiem na allegro - jest do sprzedania http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9148398

Tylko dwie sztuki są na forum !!!!!!!!!!!!!!!!???????????

[ Dodano: Sro Paź 14, 2009 6:15 pm ]

Jest jeszcze ktoś na forum co ma legasia III sedan :?:

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 7:38 pm ]

Znalazł się jeszcze ktoś co ma Legaca sedana III

• 9 months later...
Jest jeszcze ktoś na forum co ma legasia III sedan :?:

Po Wiśle Jurku jeździ (przynajmniej) jedna sztuka, 2,5 skóra i chyba w manualu (oglądałem, nie pamiętam). Nawet pomyślałem, że można było takiego nabyć...

Za moją namową mój brat zanabył takiego Legaca, może go od niego odkupię, chociaż jeszcze biję się z tą myślą :P

Legacy Sedan MY00, 2.0 AT

Na forum się brat nie udziela, na razie ja jestem jego źródłem informacji o Subaru :wink: Poza tym auto jest zarejestrowane i użytkowane w Holandii :wink:

Zadowolony jest bo do tej pory wkładał furmanke kasy w samochody, a w tym skończyły mu się do tej pory : 1. Żarówka 2. Klocki hamulcowe :P

Marzył mi się kiedyś, Legacy III sedan, 2.5 ze skrzynia manualna, GX. Wyszło ze jest to biały kruk :D

Zwłaszcza wersja po lifcie 02-03. Z tego co pamiętam w Polsce 2.5 był tylko z automatem (lub w większości, co można ocenić po rynku wtórnym). Jak dla mnie Legacy w tej wersji to idealny sedan (chodzi mi o proporcje), kombi już tak mi nie podchodzi.

0148502359001.jpg

Miałem dokładnie to samo... Skończyło się na kombiaku 2.0, ale przynajmniej w wersji 20th aniversary i tzw. salon Polska :wink: , rewelacyjna fura, żeby tylko jeszcze jeździć chciała... :twisted:

Juras K ten twój wygląda naprawdę świetnie, zawsze mi się podobał :D

• 3 months later...

juras k powiem tak, dla mnie Leagacy III jest najpiekniejszym modelem, moim nastepnym autem na pewno bedzie ten model, kiedy nie wiem niestety, ale napewno ten :mrgreen:

nawiazujac do poprzednich postow, moj dziadzius sedan, ma skrzynie z reduktorem, przezucona z obk jakos czas temu :wink:

tylko zeby zeby przelaczyc musze zanurkowac w komore silnika bo nie mam sterowania do kabiny pociagnietego :P

juras k powiem tak, dla mnie Leagacy III jest najpiekniejszym modelem, moim nastepnym autem na pewno bedzie ten model, kiedy nie wiem niestety, ale napewno ten :mrgreen:

nawiazujac do poprzednich postow, moj dziadzius sedan, ma skrzynie z reduktorem, przezucona z obk jakos czas temu :wink:

tylko zeby zeby przelaczyc musze zanurkowac w komore silnika bo nie mam sterowania do kabiny pociagnietego :P

To dokończ to dzieło i ciesz się ze jesteś indywidualistą :D